Dennis Skinner vypadá na první pohled jako neškodný a málomluvný mladý muž, který se jen tak protlouká životem. Ale zdání klame! Zrovna si našel podnájem u manželů Tateových, což není zrovna moc po chuti hlavě rodiny, ale manželka má na to svůj názor, no a jelikož Geoff není stejně věčně doma, nechá to zatím plavat. Nemá však ani tušení, kdo že se mu to vlastně usadil v jeho domě. Dennis je totiž psychopatický vrah, který ze všeho nejraději loví bezbranné ženy (nejčastěji prostitutky) a v zapadlé skrýši je stahuje z kůže, které si následně nechává jako své trofeje. Vše mu zatím skoro vždy prošlo, ale nyní se po zotavení objeví Heidi, jediná z jeho obětí, která přežila, a nyní je mu horlivě na stopě. Zohyzděná žena totiž prahne po pomstě a je odhodlána ho zastavit jednou provždy… (SOLOM.)

choze odpad!

Šílený zabiják Skinner (Reimi) stahuje prostitutky z kůže. V patách má ale přeživší zohyzděnou oběť (Lords) prahnoucí po pomstě. Na tomhle ujetém hororu zaujme hlavně obsazení. ()

Tyler odpad!

Mnohonásobný vrah Ted Raimi, který zabíjí mladé ženy, stahuje je celé(!) z kůže jako nějaké králíky a do té kůže se vzápětí obléká?! Proboha, co to mělo být??? Vážně, tomuhle filmu se obloukem vyhněte, tolik bezúčelného hnusu jsem v životě snad neviděl... ()

Campbell

Ajeje Raimi tu hraje zakomplexovaného vraha, který stahuje ženy z kůže. Film mohl být zábavný, tedy on do jisté části je. Ano a to kdy se tu vyskytuje Raimi a povídá si s mrtvolama. Ale tam kde není Raimi nebo se film snaží ukázat co se děje tak je film nudný a hloupí. Nejvíc mě ale vadily ty přiblblé scény kde je 5 vteřin jak Raimi hladí ruku, 10 vtein jak někam kouká. Navíc si Raimi hraje na Ed Geina. Film se moc doporučit nedá, najde se pár fanoušků, ale pochybuju že si to někdo pustí víckrát. Celkem zklamání zkoukněte jen kvůli Raimu kterej tu jako vždy předvádí neuvěřitelné ksichty. ()

SOLOM.

Tvůrčí myšlenka nevypadala vůbec špatně. Psychopatický zabiják, který své oběti stahuje z kůže, tu sice byl už tolikrát, že to snad ani nedokážu spočítat, ale byl jsem docela zvědavý, jak se s tím popasuje „magor“ Ted Raimi. Jenže hned po prvních minutách mi bylo jasné, že tohle rozhodně kvalitní podívaná nebude. Nejprve jsem si říkal, že to bude asi tou hnusnou kvalitou obrazu, ve které jsem to viděl, ale jak jsem si později zjistil, tak ona celkově ta kamera byla na velmi nízké úrovni. A to samé se dá říci i o samotném ději, nebo atmosféře. Vzhledem k obsahu (myšlence) filmu jsem očekával alespoň trošku slušné jatka, ale kromě neustále se opakující scéně s troškou krve, tu nic pořádného k vidění není. Tedy hlavně první polovinu. Pořád ty samé záběry na tekoucí vodu, oplachující si ruku, pomalované zdi – popravdě jsem se začal dost nudit. Hlavní hrdina sice lapá jednu prostitutku za druhou, ale nic extra výjimečného k vidění není. Teprve ve druhé polovině dojde k samotnému stahování kůže a následnému fetiši našeho zabijáka. Tenhle bezmozek se rád do svých trofejí navléká a prochází po venku. Konečně jsem se dočkal alespoň mírného zlepšení, jak co se atmosféry týče, tak i samotných hororových prvků. A to jsem ještě netušil, že se z Traci Lords stane „lebkoun“. Její postava mi ale vůbec nesedla. Kvůli erotickým scénám tu jak vidno nebyla a její herecký projev byl hodně bídný. Ten finální souboj s Raimim bylo už jen podtržení celkového zmaru. V tu chvíli jsem zůstal jen nevěřícně hledět, jakouže si ze mě udělal Ivan Nagy prdel. To samé jsem cítil i ve chvíli, kdy už dávno mrtvá prostitutka najednou sama otvírala a zavírala oči. Podobných kiksů tu byla celá řada. Úplný odpad to sice není, ale nemá k tomu moc daleko. Jediným štěstím tohoto filmu je fakt, že Ted Raimi svou roli zvládl v rámci možností obstojně. 30% ()

matestlust

Tohle je zklamání, protože Skinner měl vlastně všechny předpoklady k tomu, být vážně zralej a povedenej kousek. Raimi je vynikající, super hudba, depresivní a špinavé kulisy, fajn nápad. Je vážně veliká škoda, že se to neposunulo víš, nechybělo tolik...a Skinnere mohl být v síni hororových kultů. ()

Nick Tow

Režisérovi ušlo, že v horrore sa nedá spoliehať na bizarnosť témy. V Skinnerovi nefunguje ani príbeh, ani atmosféra a verím tomu, že keby ste zverili do rúk svojej poštárky kameramana, hercov a scenár, nakrútila by to fajnovejšie. Ide o jasný odpad, ale napokon dávam predsa len dve hviezdičky. Jednu preto, že ako fanúšik žánru jednoducho nie som "objekltívny" a druhú pripínam na hruď Raimimu: konečne sa neksichtí ako nafetovaný dement. ()

corpsy

Pán Nagy sa nám všehovšudy snaží navodzovať úzkostnú atmosféru ( teda aspoň on si to zrejme myslí ) a pocity hnusu ( tu gore aspoň trošku prevyšuje ). A ku tomu všetkému, to chce ešte robiť aj akýmsi artovým spôsobom, nie tým dnešným kávičkovým, skôr tým 90tkovým pivovým. Ale nejde mu to. Teda Raimiho, si zrejme mal v tomto príbehu dať do parády jeho slávny braček. ()

Astaroth12

Ted raimi je v mojich očiach zaškatuľkovaný ako vedľajšia postava vo veľa filmoch, Tu dal hlavnú rolu a v nej mu bolo evidentne dobre, rola psychopata, čo vraždí ženy i mužov a potom si nosí ich kožu mu i trocha pristala. Lenže film je nudný, neukáže skoro nič a to naozaj mal veľa príležitosti. Logika tu naozaj nieje, lebo killer sa promenaduje po meste zakrvavenej koži a nikto nič, ani v prenajatom dome a to bolo vidieť, že zanecháva stopy. Postrehol som tu i par komedialnych narazok a tie boli cool, ale ako celok, cool nebol . 2* za Teda, inač by to bolo ešte horšie. ()

Fox Mulder

Od Skinnera jsem opravdu čekal trošku více. Přece povězte sami z námětu jako u Skinnera (vrah své oběti stahává z kůže a věší si je v šatníku jako nové kabáty), by se dalo trošku vymáčknout více než na chvílemi nezáživný a lehce průměrný thriller, který se snaží hrát na krvavý horror. Myslím, že byla špatná volba i v obsazení Skinnera, kterého hrál Ted Raimi. On se fakt na tu roli nehodil a hlavně z něho vůbec nešel strach, spíše v některých scénách působil komicky. ()

Mark1983

No ... Žádný kult to není a není to ani nadprůměrný film. Je to čistý průměr,který slibuje hororové šílenství,ale - lepší je od tohoto filmu nic nečekat,vypnout mozek a pak se třeba možná trochu zadíváte. Nic nezkoumejte a uvidíte,třeba vás film zrovna bude nudit. :-D, ... Ale ne,dělám si srandu.Je to jen pouhý průměr. ()