Harrisova parta vyráží na dobrodružný výlet, na lov. Na místo je přepraví helikoptéra, která je ve sjednaný den opět vyzvedne. Krajina určená k lovu je rozdělena na sektory, vrtulník přistává pouze v sektoru sedm a Harrisova skupina má k lovu vymezený sektor tři. Celý pozemek patří Larrymu a Lynwoodovi, kteří ho před lety koupili, dovezli sem zvěř a začali pronajímat ho k lovu. O Lynwoodovi však už dlouho nikdo neslyšel přesněji od doby, kdy mu lovci omylem zastřelili syna. Nyní tedy směřuje Harrisova parta ke svému sektoru lovení a netuší, že se v jiném sektoru stala z lovců lovná zvěř, došlo tu k vraždě a že už další den začnou bojovat o přežití i oni (oficiálny text distribútora)

SOLOM.

Určitou dobu byli podobně laděné filmy docela v módě. Kolik že vzniklo thrillerů/ dramat ale i hororů o tom, jak někdo lovil lidi místo divoké zvěře? Už to ani nedokážu spočítat. Tento kousek jsem si matně pamatoval z dětství hlavně díky hnusnému ksichtu Briona Jamese. Oblast lovu rozdělená do několika sektorů, vymezené pro několik skupin lovců a mezi nimi starý psychopat, který touží po pomstě – po té obrovské ploše se pohybuje neuvěřitelnou rychlostí, že mu nikdo neuteče – přitom všichni protivníci mají taky zbraně, padají jak švestky, protože jsou tupí/slepí – no najde se i pár takových, kteří se nezaleknou, jako hlavní hrdina, jenž měl víc štěstí jak rozumu. Některé situace byly trapně nelogické, jiné přemrštěné, některé ale i pěkně krvavé. Občas vykoukne i zajímavá atmosféra, ale jako celek to prostě nevybočilo z řad těžkého průměru. Toto drama/thriller ale nejspíš moc lidí neoslní – nemá čím. 50% ()

Davered

Neuvěřitelný film-kde jinde uvidíte šíleného lovce,který vyráží na lov lidí,jako mstu za tragicky zahynulého potomka,nebo chlapíka,který skočí z 50metrů,a ihned po dopadu se rozběhne? ()

Martin741

Ludia su dnes  prilis zmlsani a vladne zasrany konzum, konzumne filmy, jo i Avengers je konzum. A aj vseobecny rozhlad. Tento film treba poznat, hoci ako dobre pise Solom, filmov na temu niekto lovi ludi namiesto parnokopytnikov uz vzniklo do aleluje. Tento film je len tuctovy, nicim vynimocna zalezitost. Tiez sa mi zdalo, ze hlavny hrdina mal vaic stastia ako rozumu, herci sa spravali hlupo  : 50 % ()