Horor vypráví o problémech striptérek pracujícících v klubu, ve kterém díky náhodě zemřel vůdce vlkodlaků. Dívky mají čas do dalšího úplňku, aby se připravily na pomstu dalších netvorů. (ČSFD)

Ironfood

Nebyla to až taková kravina, jak jsem čekal, ale ale nejsem si jistý, jestli to u tohohle typu filmu není spíš na škodu. Každopádně humoru je tu celkem poskrovnu, hodně nepodařená mi přišla postava lovce upírů, který měl být vtipný tím, jak se snaží být cool, ale místo toho byl trapný tím, jak se snažil být vtipný. Čekal jsem také trochu více akčních scén, zejména závěr filmu mě v tomto směru celkem zklamal. ()

Campbell odpad!

Naprosto extrémní znásilnění žánru vlkodlačin a úplně vymletá kravina na kterou jsem málem doplatil. Jak s tímhle mohly tvůrci vyrukovat. Ok beru že nebyly asi moc brachy a tak si tvůrci nemohly dovolit moc masky ale takovýhle trapný maškarády jsem ještě neviděl navíc vlkodlaci jako gang? Ježiš. Proč se tu angažoval Englund a další poměrně známý herci, ani špetka humoru tu nefunguje a celý film jsem trpěl. Odpady nedávám často ale tenhle film si ho zaslouží. ()

hladass odpad!

Čekal jsem něco ve stylu Zombie Strippers a víc nic jsem ani nechtěl, jen se párkrát zasmát a podívat se na nahé striptérky, jak se mění ve vlkodlaky... Očividně jsem chtěl moc... Strippers vs. Werewolves je naprosto nudná kokotina, se zcela amatérskými herci (což by až tak nevadilo), debiním scénářem, směšnými triky a hlavně bez jakéhokoliv nápadu... Film nefunguje ani jako horor, ani jako komedie, prostě nezvládnutý kus ve všech směrech... Už nikdy víc... ()

Prochy38

Je to hrozně pitomé, laciné spíše ne, ale neskutečně vtipné. A ty 3* si klíďo obhájím. Tady v tomto "filmu" je jasně vidět rozdíl mezi britskou a americkou stránkou věci. Já se opravdu skoro hodinu a půl bavil. Jasně, ne kvalitou filmu, ale určitě ne tím, že by to bylo ubohý. Britský humor tady hraje prim a v tom je to pecka. A nejvíc si to zaslouží body za to, že si to hlavně na nic nehraje. Za to dík. Holky pěkný, masky vtipný. Za mě palec nahoru v rámci žánru rozhodně nadprůměr. A ten lovec upírů?? :D :D perfektní! ()

Wade

Co čekat od názvu Strippers vs. Werewolves a označení Komedie / Horor to je přeci jasný komedii říznutou malou špetkou hororu a tím právě S vs W je.Solidní film,kerý má za ůkol polahodit oka a rozesmát diváka.U mě se mu povedlo obojí,proto vůbec nechápu zdejší hodnocení a myslim že to hodnotily i ti co neviděli.Žádný průser,ale dobrá komedie. 56% ()

• Film počas premiéry v UK v kinách zarobil len 38 libier. (Real Tom Hardy)