Sandra je úspěšná umělkyně, která žije se svým manželem Matthewem v krásném domě v Arizoně. Jednoho dne začne Sandra dostávat zvláštní zprávy, že jí byl její manžel nevěrný. Nemůže si pomoci a tak si najme soukroméo detektiva. Její vzrůstající obavy narušují jejich manželství. Žádné důkazy nevěry nejsou a zjistění, že za vším stojí Mathewuv společník Bill jsou šokující. Bill odmítá prodat společnost a Sandra zjistí, že je pěšákem v zlověstné hře... (oficiálny text distribútora)

Mr. Movie

Nečekal jsem od toho nic a povedlo se. Nic co by stálo za povšimnutí. Krimi to asi bylo, drama to bylo dokoukat a mysteriózní to bylo celý. Takže to sedlo a můžeme na to zapomenout. Kdo neviděl, ať ušetří čas. ()

giovanni3

No už se to stává klasikou Kanadský film na Barrandově a opět nic moc... Příběh vcelku otřepaný (na stranu druhou pointa s společníkem Billem byla vcelku dobře ukryta muž co nemá ženu+zná dlouho Sandru atd.. to i diváka strhlo k závěru na který přišel každý, jenže to tak úplně nebylo což je klad). Herecké výkony se nedají očekávat nijak úžasné. Závěrečná séna (+ pár dalších) pobavila.. pachatel se udá sám do mobilu, který leží na posteli a policie je u něj do pár minut.. vůbec ta policie byla všude za pár minut mi až přišlo, že ten dům byl vedle policejní stanice. :) Dávám 2z5 za ten obrat v závěru ()

lola3121

Taková normální detektivka s předvídatelným koncem o manželce, která si najme soukromé očko, aby odhalila pdajnou nevěru svého manžela. Nic mysteriozního jsem tam sice neshledala, ale už jsem viděla větší blbiny, navíc šlo o kanadský televizní film, kterých člověk normálně moc nevidí, takže přimhouřím oko a zaokrouhlím na tři hvězdy. ()