Když se promítání finále jeho pořadu ocitne v ohrožení, musí Bolin zachránit den. (SkyShowtime)

GuderianVoss

Tato epizoda ukazuje naprosté nedostatky celé série: 1. Tunalaqova motivace Dobrý den, jmenuji se Tunalaq a chci zničit svět. - ta tečka na konci je důležitá, protože tak přesně to je. Proč chce zničit svět se nikdy nedovíme. Kdyby se v Avengerech najednou zničeho nic objevil Thanos a řekl, že chce zničit vesmír, tak by asi Infinity war propadlo. Motivace záporáka je v podstatě nejdůležitějším komponentem celého díla. Pokud ale záporák motivaci postrádá, tak série de facto postrádá smysl sledovat. 2. Nedostatek důkazů pro zadržení Vereka To už i zrádci vodního kmene měli větší právo na soud. A to jsem si myslel, že Republic city má vyspělý soudní systém. To že strčíte nejbohatšího muže planety bez důkazů a bez soudu do vězení je blbost a to i nereálném světě. To že vládci vodního kmene tvrdili, že je najal Verek, by se dalo u soudu nepochbně a jednoznačně popřít. Jediným důkazem tak mohlo být objevení skladů s ukradeným zbožím, což se nestalo, dokuk to Verek neprozradil. Tou dobou už ale byl neprávem za mřížemi. Pak ještě oslava Maka. Ta nedává žádný smysl, když nemáte důkazy, člověk zůstane volný. 3. Chápu, že si Korra nepamatuje rozchod s Makem, ale Mako se zachoval jako naprostý kretén. To a ještě více věcí ukazují, že se tato série nemůže rovnat první (a to ani nemluvím přirovnání k legendě o AAngovi). Kdyby měl Tunalaq aspoň tolik motivace, jako fádní záporák z jiného anime, tak by tato série byla koukatelnější. ()