Terri má všetko a všetkých v paži. Odmieta sa zúčastňovať hodín gymnastiky, chodí stále v pyžame a sandáloch, číta si knižky v kôlni za domom a žije so svojim strýkom Jamesom, ktorý má Alzheimera. Je tŕňom v zadku učiteľov a stredobodom výsmechu spolužiakov, ale má to všetko stále v paži, a tak si ho jedného dňa pozve k sebe riaditeľ školy, pán Fitzgerald. Všetci očakávajú nápravu, avšak pán Fitzgerald bol kedysi úplne rovnakým vydedencom ako on. (sochoking)

Flakotaso

Přesně takovéhle "indiesundancenezávisléamerické" filmy mám rád. Měl jsem obavu z obsazení, protože Reillyho moc nemusím a onen metráček taky nevypadal dvakrát sympaticky, ale nakonec jsem byl hodně překvapen. Zahráno to bylo výborně. Co mě však na tomto filmu zaujalo nejvíc, byla ona v dobrém smyslu doslovná režie, kdy byla každá scéna dotažena do úplného konce. Slovní spojení "nikam nespěchat" režisér dotáhl na novou úroven a to mi velmi imponovalo, protože poklidné filmy jsou mými oblíbenci. Velice příjemné. ()

Malarkey

Nesednul mi Terri. Byl to abnormální lůzr a film si z něj dělal prdel snad každou scénou, která se ve filmu objevila. A jelikož mi nesedla hlavní postava, bylo těžký se aklimatizovat a vydržet u filmu do konce. Každopádně jsem to zvládl a nakonec musím říct, že to něco do sebe mělo. Přesto tenhle film je buď a nebo. Jiný východisko není. ()

mak.

Epizoda z trpkého života jednoho flegmatika, jaká už tu byla. Natočená tak, jak už to tu bylo. Přesto mě příběh odulého Terriho, jeho inhibovaného strýce, školního poradce (a dalších lidí s dalšími problémy) tak nějak chytl. Vtip ano, komedii nečekejte. A věřím, že tyto mladé herce ještě uvidíme - zasloužili by si to. ()

Phorbo

Komedie to určitě není. Je to spíš klasické teenage drama. Mě se to líbilo. Zvláštní Terriho kouzlo dospívajícího adolescenta je hlavní tahák filmu. Creed z The Office překvapil i jako neperverzní, nenásilný člověk. Naopak Reilly se držel klasické úlohy hlavního pošuka... Váhal jsem mezi 3* a 4*. Pak jsem si uvědomil že snímek postrádá takový výraznější OST a má takový klidnější zvuk... a to je přesně důvod proč tendle snímek ode mě dostane 4*, protože přebytek hudby a zbytečných zvuků by byl jen přítrž ()

sochoking

No, ja mám rád filmy s vydedencami spoločnosti a s rôznymi týpkami v hlavnej úlohe a u tohoto to nebolo inak. Tieto filmy majú typický humor, ktorý je prehliadnuteľný väčšinou, ale o to veľkou bombou pre menšinu, ako i pre mňa a mne podobným hodnotiacim. Tým rád doporučím toto . ()