Gangster Vic Brady zatáhne nezkušeného Dona Gregora do světa zločinu. Poté využije sitauce a vydíra Donova otce Dr. Gregora, plastického chirurga, aby mu změnil tvář a pomohl mu tak uniknout před policií. Jeden z méně známých filmů "nejhořšího režiséra všech dob" Eda Wooda. (Ertai)

kaylin

Tak jsem asi opravdu čekal něco, co bude hrozné, ale ono tohle vůbec není špatné. To je tak, když si uděláte o Edovi Woodovi obrázek podle Burtonova filmu. Ona je ta skutečnost jiná. Tohle je klasicky béčkové, na svou dobu standardně natočené se snahou alespoň trochu zasáhnout tím, co se ve filmu vlastně děje. ()

Topco

Čakal som „až tak zlé, až napokon dobré“, ale nekonalo sa. Posledných 10-15 minút je síce zábavných v zmysle množiacich sa „wtf momentov“, inak je to komplexné filmárske trápenie. Fu: „výkony“ dospelých predstaviteľov sú ako z nepodarenej skúšky divadelnej hry zo strednej školy, sú ťarbavé čo do replík i fyzických pokusov (nechýba facka pri ktorej evidentne nedôjde k fyzickému kontaktu)... a TEN neskutočne otravný, nehodiaci sa gitarový doprovod, ktorý nás sprevádza takmer nepretržite celých 70 minút. Záverom: iritujúce scenáristicky, herecky, hudobne a technicky je to tiež impotentné. PS: ak chcete pravú noirovú Bčkovú zábavu, siahnite po ranom Mannovi (Strange Impersonation), Ulmerovi (Detour), Fleischerovi (Bodyguard, Follow Me Quietly), Castleovi (Undertow, The Fat Man), Lewisovi (My Name is Julia Ross) či Haasovi (Pickup, The Other Woman). Toto je žiaľ len Ed Wood a jeho pokus o film noir... ()

pornogrind

Celkem nezáživný drama s noirovým nádechem který jasně směřuje k předvídatelnýmu konci. Za hudbou zde stojí Hoyt Curtin stejně tak jako u filmu Mesa of Lost Women(1953) což znamená, že neustále se opakující ústřední hudební melodie je hodně podobná(né-li stejná) jako v Mesa of Lost Women. Zkouknuto o5 čistě jen ze zvědavosti a pro doplnění mezer v Ed Woodově filmografii. Jako celek mě to ale fakt neoslovilo. Pokud se chcete dobře pobait radím sáhnout po jiném Woodově filmu. 2hvězdy ()

liquido26

Na Edovi Woodovi musíme ocenit jednu věc a tou je snaha. Rozhodně jsem viděl už tucty mnohem horších noirů než je tenhle. Je to laciný a jednoduchý, ale Eddie se snaží. Bohužel snaha o napínavou a tajemnou atmosféru, je ve výsledku nejvíc na škodu, protože se toho snaží docílit děsně otravným hudebním motivem, který je prvních pár minut v pohodě, ale opakuje se tam celých 70 minut, takže začne po chvilce lízt na nervy. Zbytečný je taky to vaudevillový číslo. ()

Tommy987 odpad!

Dlho to bolo len strašne nudné a strašne zlé (typicky edwoodovsky "originálne" dialógy, príšerné "herecké výkony" a "hudba", ktorú by som zložil a zahral aj ja, čo nepoznám noty a neviem hrať na gitare), ale koniec bol zábavný na maximálnej možnej úrovni. Plastická chirurgia 4ever! Obzvlášť, keď sa vykonáva v útulnom prostredí domova na sedačke :-). ()