Do hodiny a půl musí zaplatit výkupné, jinak ji zabijí!  Tony West je úspěšný farmaceutický manažer žijící v LA se svou milující ženou. Po dni napjatého jednání s potencionálními zájemci, jde Tony domů, kde zjistí, že jeho žena pryč.....do 90 minut musí únoscům dát 50.000 dolarů, jinak jí zabijou. Vyzbrojen pouze mobilem a vlastním rozumem nemá jinou možnost, než se podřídit. Brzy si ale uvědomí, že vlastně nejde o peníze ale o informace, které má k dispozici a lidé, kteří to ví, jsou ochotni zajít hodně daleko, aby je získali. Jak víc a víc odkrývá tajemství, zjišťuje, že seznam lidí, kterým lze důvěřovat je čím dál tím víc kratší. Jak čas běží musí se Tony rozhodnout, kdo je na jeho straně a kdo by ho raději viděl mrtvého. (oficiálny text distribútora)

lennyd

Manažer farmaceutické firmy Anthony West (Brian Austin Green) má před sebou největší obchod své kariéry - firmu kde působí chce koupit za stovky miliónů dolarů nadnárodní farmaceutická společnost. Když se toho dne ale vrátí domů, místo své milující ženy najde pouze vzkaz, aby do hodiny a půl doručil padesát tisíc dolarů do městského parku. Anthony se ale nevzdá, a za pomoci ochotného souseda a svého šéfa se rozhodne s únosci bojovat. Pozdě ale zjišťuje, že není přítelem každý, kdo se tak tváří... Dle hodnocení tady okolo jsem čekal pořádnou sra*ku, ale tak hrozné to zas nebylo. Jasně, příběh byl trochu (dost) překomplikovaný - únos, vydírání, tu padesát tisíc dolarů, onde dvěstěpadesát miliónů, ale náhodou mi to tentokrát dávalo docela smysl, a navíc se mi docela líbilo vlastní zpracování (důležité - povětšinou časové - momenty filmu zdůrazněny akčním titulkem, atd). Samozřejmě ani kritice se nevyhnu - tou hlavní jsou herecké výkony. Jako většina z Beverly Hills 90210 i Brian Austin Green není žádným velkým hercem, a tady v tomto filmu to jen potvrdil (naštěstí se kromě závěrečné scény od něj nežádalo víc, než umět telefonovat). O ostatních hercích neherecích ani nemluvě... ()

Icefist odpad!

Tohle je opravdu jeden z nejhorších (a ne-li vlastně ten vůbec nejhorší) filmů, co jsem kdy viděl. Scénář je zmatený, že příběh prostě nemůže nikdo stíhat sledovat. Nebo lépe řečeno- divák netuší, proč tenhle maník dělá zrovna tohle. K tomu vám zahraje dost děsná hudba a tragičtí herci. Co je ale vůbec tou největší žumpou? Střih. Něco takového bych ani nevěřil, že se dá spáchat. Chtěl jsem dát jednu hvězdu, ale jak píšu komentář a pomalu se mi to rozleželo, tak musím jít do odpadu. Jediným pozitivem totiž je, že to docela rychle skončí. 0 % Oblíbená část- vyděšení souseda prvním zavoláním na vysílačku ()

artas odpad!

Ešte v polovici filmu som si hovoril, dám tomu šancu, bude to na jednu hviezdu, záver ma už dorazil, čo ja som komu urobil, sledovať taký nezáživný, nudný, nelogický, amatérsky film. Režisér robil vatu zo všetkého čo sa dalo použiť, preto niekoľkokrát opakované zábery v rôznych častiach filmu, len aby sa dostal aspoň na tých 90 minút. To je na druhej strane aj najväčšie pozitívum filmu, ešte že nie je dlhší. Už by mal niekto kameramanom C-čkových filmov vysvetliť na čo sa používa statív a strihačom pre zmenu to, že besné prestrihy nenahrádzajú dynamiku deja. Ak bol režisér pripravený, tak toto dokázal určite natočiť za jeden deň. Hlavné Beverlyhills indivídum sa celý čas vozí v aute, všetko rieši telefonicky, bolo mi úplne šumafuk že má unesenú ženu a to bola tiež maska, tá si teda zahrala, minútu si zanarieka ako ju manžel zanedbáva a potom sa už iba myká obviazaná lanom. ()