Počítačový expert a jeho přátelé zvládnou deaktivovat bezpečnostní systém obchodního domu, aby jej mohli vyloupit, ale jakmile se ocitnou uvnitř, ocitnou se pronásledováni zabijákem. (JasonCZ)

John80

Vlupanie sa do obchodného domu počas jednej noci môže mať pre mladých ľudí neblahé následky ,hlavne ak natrafila na maniaka s ktorým už mali problém aj vonku , Thriller 3* ()

Quint

Jedna z dalších variací na The Most Dangerous Game. Tentokrát z prostředí uzavřeného obchodního centra, kde psychopatický polda nahání zlobivé teenagery. Ale nečekejte typický slasher. Hlavní padouch se nechová jako běžný zabiják ze slasherů. Místo toho, aby systematicky vyvražďoval jednu postavu za druhou, tak většinu času jen vynervovaně pobíhá po obchoďáku, šíleně řve a všechno kolem sebe demoluje, přičemž občas i někoho sejme. Chaotický děj celkem koresponduje s divokou videoklipovou estetikou filmu, který od chvíle, kdy se teenageři vloupají do obchoďáku, působí jak cirkusová přehlídka osmdesátkových kameramanských trendů nastolených MTV a Blade Runnerem. Explozivní pestrobarevná světelná show s dezorientujícím střihem ale bohužel nenechává žádný prostor pro napětí nebo hrůznou atmosféru. Svým způsobem zajímavá podívaná, ale čistě pro hardcore hledače neznámých „ozploitationů“. Pro režiséra Stephena Hopkinse byla nicméně vstupenkou do Hollywoodu. ()

Pan.Antonin

Průměrný horor, který odstartoval kariéru režiséra Hopkinse (Predátor 2). Mezi jeho největší klady bych označil herce záporné postavy Grivese, jeho démonické pojetí psychopolicisty tahalo film vzhůru, jako zápory uvedu pomalý začátek a délku filmu. Ocenil bych, kdyby byl tak o deset-patnáct minut kratší. Moje hodnocení balancovalo někde mezi dvěma/třemi hvězdičkami, nakonec volím menší hodnocení. ()

Yoshitsune

Druhý ze tří filmů, které sem v mládí viděl, ale zapomněl sem na jejich jméno, tím prvním je Stříbrná kulka, takže už zbývá jen ten třetí. S odstupem času, tenhle film už nepůsobí tak děsivě, jako když sem ho viděl poprvé, ale i tak mně bavil. Nejlepší na celém filmu je, hlavní záporák Steven Grives, který má různé výkyvy nálad, sem tam nějaké ty halucinace a také slyší hlasy, prostě fajn chlapík a to ještě zvládne dělat policajta. Už od začátku filmu, šikanuje ústřední partičku výrostků, kteří né že by si o to nekoledovali, ale v jednu chvíli to přežene a jeho kariéra je ohrožena. Mezitím se omladina vloupe do moderního obchoďáku a Grives se tam s nimi zavře, s tím že jim dá životní lekci, lekce se mu vymkne z rukou a jemu definitivně hrábne. Pak následuje klasické nahánění a lovení zbylých členů party, při kterém Grives dostává slušně naloženo. Je škoda, že finále nebylo víc akčnější, tak jako zbytek filmu, akce je zde totiž výborná a dost si v tomhle směru tvůrci vyhráli. Film se mi i po letech dost líbil, takže čtyři hvězdičky, si to podle mně zaslouží. ()