Kam se hrabe motorová pila. Tento nízkorozpočtový horor ukazuje, že i s malou mikrovlnkou se dá udělat velký masakr. A vůbec nevadí, že ho neprovádí texaský řezník s maskou z lidského obličeje, ale obtloustlý stárnoucí stavební dělník prožívající vleklou krizi středního věku. Nahromaděné frustrace z bezútěšné práce a rodinného života z něj nakonec udělají zabijáka a kanibala, který si své oběti po kouscích ohřívá v chloubě své domácnosti – obří mikrovlnné troubě. Hororová komedie režiséra Wayna Berwicka je brakový skvost plný groteskně morbidních nápadů a schmutzig atmosféry. (Festival otrlého diváka)

Astaroth12

Film sa neberie vážne a po celú dobu to na všetky strany aj ukazuje. Príbeh je totálne zúfalý a aj celok je  riadna hovadina. Herci prehrávajú, ale aspoň si to užívajú aj keď ich podanie je strašné preafektované . Hlavná postava to bol borec, ktorý nebol pritazlivý, ale bolo vidieť, že herec sa do tejto šľahnutej roličky veľmi hodil. Herci sa tu bavili, hádam aj na svojom prehrávaní a tupom scenári a ja celkom tiež a aj keď film neukáže to, čo som čakal, je to celkom v pohode tam noha, tam ruka. Chýbala mi tu hlavne krvavosť a zaujímavejšie mordy. Tak film nebol až taká katastrofa, ako som si myslel, silné 3*. ()

Blazena

Funky exploatační komedie aneb: „No, jédinej problém je v tom, že nemůžu milovat ženskou, dokavaď jí nezežeru.” Jinak podnětný rozhovor se střihačem filmu, veteránem Stevem Nielsonem, lze nalézt v knize Philip Gaines – David J. Rhodes, Micro-Budget Hollywood: Budgeting (And Making Feature Films For $50, 000 to $500, 000). Los Angeles: Silman-James Press 1995. ()

Scorn_ odpad!

Tohle je tak absurdní, že fakt nevím jak to hodnotit. Každá druhá scéna je hodna údivu tak silného, že to neni k smíchu ani k pláči. Tenhle film narozdíl od jiných dost zábavně špatných (The Room) je moc táhlý a nudný. Některé momenty jsou však perly, a dají se dost slušně komentovat s horami popkornu. ()

Omnibus

Někdo má rád vdolky, jiný peče holky.“ Záměrně špatná, ale docela vtipná braková libůstka, s vražedně prkennými dialogy i úchylným přehráváním. Americká mikrovlnka, kam by se vlezl i slon, plná ordinérních, vulgárních holek, jejich holeních i vřeteních kostí, hrudních košíčků a jiných laskomin, nad kterými slintá každý prasák, čili každý normální chlap. Dámy potvrdí. OKÉNKO TROUBY: [][] Co bude dnes k obědu?   Kuře ala bažant. Běhna ala kuře. Uživatel Rimsy ala krab (já mu dám, dávat odpad!). Mascarpone krém, mačetou roztíraný. [][] Nahláškovaná šťavnatá pečínka, ozdobená chřestem suchého humoru. „May, tvá večeře barevně ladí s židlemi.“ „Zapálila bych ještě svíčky, takže teď zhasnu.“ „Pozdě, už jsem tu večeři viděl.“ Psycholog: „Jste to, co jíte.“ Donald: „Proboha, doufám že ne!“ Zaujal gurmánský rasismus: „Nejchutnější lidské maso je z černošky.“ I ta s kopáči flirtující slečna „páni, ta je umí nosit,“ a perverzní sousedka s hadicí aka „pee girl.“ Nenažraný obšourník Jackie Vernon byl výborný, s takovým ksichtem a mimikou by utáhnul i klasický horor. Slušná nálož pokleslé zábavy. ()

pornogrind

Co s manželkou která vás už nějakou dobu sere? Zabít, naporcovat a posléze připravit ve své mikrovlnné troubě. To přesně udělal dělník ze stavby v tomto filmu. A jelikož mu pečínka z lidskýho masa zachutnala už si vyhlíží další ženy pro ukájení svých kulinářských choutek. Pokud hledáte regulérní horor tak běžte o dům dál. Pokud hledáte odlehčenej kousek na pobavení kterej se nebere vůbec vážně tak jste na správný adrese. Nechte si chutnat. 3hvězdy ()