Ethan Morgan je podivínský kluk v prvním ročníku střední školy, kterému rodiče nevěří natolik, aby ho nechali hlídat jeho mladší sestru. Na hlídání si tedy pozvou Ericu, dívku, která chodí do stejné školy jako Ethan. Po cestě na hlídání ale Erica narazí na Jesse a Sarah. Ukáže se, že Jesse je upír a Erica se rozhodne místo hlídání jít na party, kterou pořádá. Místo ní jde hlídat Sarah. Ethan a jeho kamarád Benny ale brzy odhalí, že Sarah má jedno temné tajemství… Zatímco příběh pokračuje a všude okolo se začnou vynořovat noví a noví upíři, se tito dva mladíci vydávají vstříc nejnapínavější noci svého života. (oficiálny text distribútora)

TheTrox

To jsem se zase na něco kouknu, už to, že tento film vysílá Disney Chanel mne mělo odradit. Děj je naprostá kopie známých filmů z upírského prostředí, v celém filmu hrají jenom děti teda až na rodiče Ethana, to by mi ovšem zase tak nevadilo, vadilo mi ale, jak amatérsky tito herci hráli. Abych to tak shrnul,strávil jsem 60% filmu jenom přetáčením. Moje hodnocení, by mělo být "odpad", ale vzhledem k tomu, že by se film mohl líbit dětem mezi 6-12 let, dám alespoň jednu hvězdičku. Celkové hodnocení: 15% ()

ivishka odpad!

REALLY? Film o filmu Stmívání, který nemá absolutně co nabídnout. Malá holka, která vypadá tak na 11 let se zamilovala do kluka, který jakoby z oka vypadl Robertu Pattinsonovi a zažívá to, co filmová Bella v upírské sérii. OK....Upírský seriály a filmy...dobře...Sama mám ráda třeba Vampire Diaries (i když tohle jablko je od stromu asi 200 km), ale i ta parodie na Stmívání v tomto filmu byla ještě horší než ten originál!!! Jediné co se dá tak nějak připsat jako plus tomuto snímku je to, že přesně kopíruje šílenství teenagerek nad jakoukoliv novinkou - aby ne vždyť je to cílová skupina. Jedním slovem tedy - děsné. ()

drankeryth

Cakal som od toho sracku, ked je to od Disney, ale prekvapilo ma to, aj ked to bolo skor urcene pre mladsie publikum ako som ja:) Filmy na temu upirov mozem a tento tiez nebol zrovna urobeny zle. Malo to prijemny spad do finale a suboje s upirmi sa dali tiez pozerat. Filmu davam vyssie hodnotenie, pretoze ma to nenudilo, aj ked to mohlo byt omnoho lepsie prepracovane do konecnej podoby. ()

Caelos

Přes tři hvězdy nepůjdu, to fakt ne, ale byla to sranda. Asi nejlepší parodie na Stmívání, resp Zatmění, nebo taky Soumrak jak tomu říkají tady ve filmu. Fakt debilně směšný film, guilty pleasure, no. ()

Drom

Disney fušuje do kdejakýho multimediálního odvětví. Proč ne, když to nese, což je to, co je zajímá. Ale že mi naservírujou bezmála hodinu a půl dlouhou reklamu na sérii Twilight proloženou duchaplnými hláškami jako Zítra nastupujeme na střední, konečně jsme dospěli v muže nebo Jak s ním můžeš chodit, když nemá rád Twilight?, to jsem teda nečekal. Holt už i tahle značka definitivně padá jako záruka nezávadnosti. Já vím, že věkem cílovou skupinu překračuju nejméně o dvacet let, ale to nic nemění na tom, že to je povedený mix povrchnosti a demence plný prázdných dialogů a totálních zvrat(k)ů v rámci jedné scény. Jak běhny zmalovaný sotva náctiletý pipinky, který mají mušličky ještě na čůrání (ale už asi nechtěj), řeší závažné životní problémy s nagelovanýma übercool cucákama obdobnýho věku a vlhkých snů (kterým už nestačí Anča Dlaňča). Až se nebohá Buffy obrací v hrobě. Jo a pak je tam taky nějakej příběh, ale nepodařilo se mi ho přes ty pozérský sračky a Everest trapnosti identifikovat. ()