Claire se pokusí pošpinit Frankův odkaz. Doug ji provokuje zveřejněním úryvků z Frankova deníku. Mezi Shepherdovými dojde k roztržce. (Netflix)

Remivsremi

To si ze mě někdo dělá p.... srandu. Hymim, Lost, a teď HoC. Celá závěrečná řada pohořela na podivném a nedotaženém scénáři. Věc, o kterou se mohly předešlé řady především opírat. Jsem naštvaný a smutný. Tohle raději nemělo vzniknout. Season 6 - 50% ()

micle21

Uspokojivá série? Ne. Uspokojivé finále? Ano. Ne, že bych z finále byl úplně vydřený, spíše to vypadá, jako kdyby měli v plánu ještě další série. Ale alespoň jsem se nenudil jako u většiny dílů této řady. ()

Kaka

Největší scénáristický paskvil celého seriálu. Fatální problém, že se tak muselo stát v úplně posledním díle celé ságy, který to totálně pohřbívá. Lepší bude žít s tím, že žádná šestá série není. ()

Necrotongue

Už jsem si zvykl, že si tvůrci často šetří to nejlepší na závěr sezóny, takže jsem byl mocně překvapen, když jsem ve finále dostal to nejhorší. Na druhou stranu je pravda, že poslední část jen podtrhla žalostný vývoj celé šesté řady. Bylo to hrozné a hloupé. ()