„Pokud přežije, pak se tím budeme zabývat. Ale teď se potřebuji soustředit na přítomnost,“ říká Claire Underwoodová a opouští Franka v rozhodných chvílích, kdy bojuje o svůj život. Nejprve odlétá na summit G7 do Braniborska a poté do Ruska, kde sama vede jednání s prezidentem Petrovem. Durantová si Claiřino vměšování a oslabování své pozice nechce nechat líbit, dokonce i do tisku pronikly informace o tom, jakým způsobem vstupuje první dáma do zásadních strategických vyjednávání v zahraniční politice, která se týkají jen prezidenta a ministryně zahraničí, ale na Claire nestačí. A média si na tom smlsnou. Komu asi patří slova, která zaznějí v závěru šesté epizody: „Zůstaň se mnou. Stojíme spolu proti nim. Jako vždycky. K čemu by to jinak ksakru bylo?“ (Česká televize)

AndyMars

Scény s halucináciami opäť top. A celkom ma pobavilo, ako Claire naštvala Petrova. Frank jej už vyjadril uznanie, ktoré tak veľmi chcela, tak som zvedavá, či ešte bude vyvádzať. A Kevin Spacey je ťažký sympaťák aj keď hrá postavu pár hodín po operácii. ()

0verseer

”I said you were nothing, in the Oval, without me. It's the other way around.” Frank je podľa očakávaní späť v hre a jeho návrat sa nezaobišiel bez nutnej dávky sentimentality. Musím však priznať, že udalosti, ktoré sa diali počas jeho bezvedomia boli vcelku zaujímavé, takže by mi osobne ani neprekážalo, keby ho ešte pár epizód nechali tvorcvia poležať. Tak snáď ma ďalšie epizódy presvedčia o opaku... ()

Kaka

Velmi rychlý posun ve sledu všech událostí a především té hlavní. Překvapivé gesto v závěru, které určitě stojí za vidění a přemýšlení nad dalším postupem příběhových spletenců. ()