„Řeknu vám jeden pádný důvod, proč nemá Heather Dunbarová v úterý šanci. Ona totiž nemá vedle sebe Claire Underwoodovou," hřímá Frank Underwood před svými voliči v jednom z posledních předvolebních projevů. Obrázek rodiny budoucího amerického prezidenta musí být dokonalý. A tak Claire plní svou úlohu ve Frankově kampani tak, jak se po ní žádá. Ale usmívá se už jen pro kamery a voliče, a Frank neslyší, nebo nechce slyšet, její varování, až Claire vyřkne osudovou větu... Kdo naplno otevřel dveře jejím pochybnostem, byl to spisovatel Yates, který při psaní knihy o Frankovi zjistil, že ještě více musí psát o Claire? Nebo nahlédla svůj život? A co Rachel, bude ta mít čas nahlédnout svůj život, nebo ji dřív dostihne osud v podobě Douga? A kdo usedne v Oválné pracovně? (Česká televize)

Kaka

Zajímavý závěr třetí série, který má úplně jinou gradaci, než by člověk vzhledem ke způsobu vývoje celku očekával. Hraje se dost na osobní notu a je to vcelku příjemné křekvapení. ()

0verseer

”All I am hearing is, it's not enough. That the White House is not enough. That being First Lady is not enough. Not enough.” “No. It's you that's not enough.” Nejde o záver, ktorý by človek očakával, ale aj vďaka tomu je tento seriál tým, čím je - úplnou špičkou čo sa dramatickej seriálovej tvorby týka. ()

Tobias18

Tomu ani nemůžu uvěřit! Po bezchybných jedenácti dílech, a jednom jen o vlásek slabším, přišla ta nejhorší epizoda House of cards. Už jsem si myslel, že třetí řada bude (zatím) nejlepší z celého seriálu, ale díky tomuto dílu chápu, proč je hodnocení o něco nižší než u predchozích dvou. Závěr byl u House of cards už dvakrát neuvěřitelně vydařený, ale teď? Tohle prosím ne! Tento seriál přeci umí být tak kreativní, a jako Dougovu pomstu se rozhodli tvůrci udělat tohle? Hrůza, vůbec jsem tomu nevěřil, ale co bylo ještě horší bylo posledních patnáct minut...jako říká se, že většina manželských hádek začíná kvůli hlouposti, ale proč začala tahle? Nechápu. Jsem opravdu sklamaný, a doufám, že čtvrtá řada přinese alespoň něco ne tak předvídatelného, protože už teď si umím představit celý její průběh. 45%. ()

drkaldj

Tak pěkně popořadě. To s Dougem jsem čekal že bude pěkně emotivní a boudou stříkat emoce, bohužel emoce zde úplně nebyly a stejně tak celkové zpracování bylo dost zkratkovité takže ve výsledku veliké zklamání. Oproti tomu Francis vyřešil jednu velkou bitvu, ale postavila se před něj jedna další a dost možná ta největší co kdy řešil. Tím směřuji ke Claire, která mě štve snad čím dál víc, všechno co udělá je špatné rozhodnutí a doufám že toto její poslední rozhodnutí jí bude pěkně něco stát. ()