„Nenabízíte spolupráci. Vyžadujete jenom vliv. Jsem ochoten s vámi spolupracovat, jako rovný s rovným. Budu brát vážně vaše názory. Ale dopředu se jim v žádném případě neupíšu. Přeji vám, abyste našli nového viceprezidenta zrovna tak pragmatického. Nemůžete si koupit loajalitu. Ne tu, kterou ctím já. Jestli chcete mou loajalitu, musíte mi nabídnout tu svoji," říká Frank Underwood Raymondovi Tuskovi, který ho svým vlivem může dosadit na místo viceprezidenta. Ale nic není zadarmo natož v politice. Post viceprezidenta je pro Franka dalším stupněm v dosažení jeho vysněného cíle. Ve hře je San Copr se svým zemním plynem, proti němu stojí Tusk, jehož třetina jmění je v atomových elektrárnách. A uprostřed arény žongluje Frank Underwood. (Česká televize)

Jara.Cimrman.jr

"Nevyužívám lidi, kterých se pak nemůžu zbavit." Frank svou pozici užongloval mistrovsky, ale nemohu se zbavit pocitu, že kdyby si novinářky nesyslily svá odhalení na další sérii, tak by mě to bavilo o něco více. Nicméně sláva vítězům a čest těhotným, protože ty mohou Frankovou pozicí řádně otřást. ()

Kaka

Závěrečná epizoda samozřejmě nechává několik otazníků a bude zajímavé sledovat druhou řadu. Jednak to, jak si Frank poradí s novou pracovní výzvou a samozřejmě rovněž s kostlivci, kterých má plnou skříň a bude hůř. ()