Nová show s koňskou dávkou humoru od mistrů zábavy. (TV Prima)

Phobia odpad!

Nalejme si čistého čůča: tohle je ten vůbec nejprimitivnější "zábavný" pořad, jaký hovNOVA dokázala vypudit na TV obrazovky. Ač existuje početná konkurence třeskutě nevtipných "šou", s moderátory nesympatickými tak, že se i z kachního žaludku stane nedobrovolný bulimik, obézní mrož Peťan Novotný a věčná buzna Marťa Zounar (+ několik dalších zoufalých existencí) veškeré rivaly showbyznysu s přehledem válcují svou trapností. A nezachrání to ani záběry do hlediště, kde sedí banda trestanců pod ozbrojeným dozorem (jinak si nedokážu vysvětlit, proč obecenstvo s hysterickým křikem neprchne ze sálu, v panice se ušlapávajíc u východu), se ztuhlými tvářemi, skelnými výrazy a občas se na povel nejistě, křečovitě zasmějí. Snad jsou to všechno brutální vrazi a nepolepšitelní recidivisté, kteří si tento zvláště krutý trest zaslouží. Já jsem nikoho nezabila, takže jsem po pár minutách nevěřícného zírání a snahy udržet pikantní sýrovou pomazánku ve svých útrobách s úlevou přepnula. Existuje jediné ještě horší zlo a tím jsou přímé přenosy z jednání Parlamentu ČR. Proto uděluji štědrých 0,01%. ()

Hromino odpad!

Dám vám hádanku, děti. Potí se, je silně při těle a je zoufale nevtipný. Kdože to je? Ach ano, pan Novotný, ten upocený šprýmař z Novy. Teda pardon, teď už z Primy, ale tak ono je to stejně jedno. Křísit nějaký lidový humor v podaní neblaze známého "baviče" (to slovo jsem si nevymyslel!) se svým tradičním kapesníkem, který měl zůstat v zapomnění někde hluboko v televizních archivech - toť nápad hodný blázna. Ale pokud někdo stejně hledá trapné trapoty trapně trapnotizované trapným trapákem, má možnost je najít právě na Primě. ()

kingik

Comeback jako ze zlého snu? Kam na to chodíte. Těžko říct, kdo koho víc žádal. Jestli Petr Novotný televizi, nebo televize Petra Novotného. I stalo se léta Páně 2011, že lukrativní slovo dalo slovo a věčně upocený bavič se vrátil bez větší odezvy na několik večerů na obrazovky tv Prima. Nebyla to už taková řachanda, jako v dobách jeho největší slávy, ale byli i tací sebevražední humorní atentátníci, kteří jeho návrat přivítali s trhavinou okolo pasu. Novotný myslel na všechny sorty a kategorie diváků. Nechybělo gay okénko s osvědčenou dvojkou Martin Zounar & Mário Kubec a s nimi celá řada umělců se uvolila vyzkoušet si vzdálenou ozvěnu disciplíny zvané humor. A nutno dodat, že je to disciplína přetěžká i nevděčná. Z baviče roku se stal Novotný rázem nebavičem roku. Jednalo se vesměs o humor podřadné kategorie. Jako kdyby Novotný někdy dělal nějaký výsostný humor, že. Stále to samé, co před léty, akorát se sledovaností hrstky diváků. Těžko přetěžko se bavič jedné televizní dekády smiřoval se značným poklesem popularity. Navíc se jeho zdánlivá invenčnost smrskla na vesměs nezajímavé historky ze života baviče, anebo se k dobru přidal nějaký trapný výstup, respektive scénka, nějaké osobnosti, co byla děsně "cool" v té době, anebo přinejmenším děsně "cool" připadala Novotnému. Tak či onak, i ta Prima po nějakém čase došla na to, jak přestřelila se zoufalým programem jednoho estrádního umělce a pro jistotu po pár dílech celé to ledabyle poslepované lepolero stáhla z vysílání. Přece jenom takový nezábavný nevkus v prime time vysílání byl i na Primu dost. Možná se i ten Adamec jednou ohradí, že svůj talent rozmělnil právě u takových "novátorů" humoru, jakým byl, je a jistě bude Novotný a jim podobní pseudo "šoumeni". Budiž jim humorná hrouda lehká. Mé hodnocení: 20% ()

patrikus

Musím dát za snahu jednu hvězdu, protože některý vtípek, historka, nebo host je mi sympatický... Nemůžu však sledovat pořady s umělým smíchem a asi bych se před lidstvem hodně styděl, kdybych musel někdy v takovém pořadu vystupovat. Finanční odměna je jediné, co účinkující motivuje k vystupování v Trampotách . Lituji pana Labudy... Lituji diváků, kteří na to chodí do divadla... ()

Sfinkter

Zábava by měla být univerzální a inteligentní humor by měl zasáhnout většinové publikum - přesně to, co se zde neděje. Novotný má tak specifickou cílovou skupinu, že je těžké do ni patřit. Museli byste být totiž debilní - asi podobně jako Novotného tragický syn. Jedna hvězdička za hosty - dnes například Petra Černocká. ()

• Natáčení probíhá v divadle Palace. (Halloween9)