Ju-on Car

• USA Killer Car
všetky plagáty
Japonsko, 2008

Meisa Kuroki

Parta přátel se chystá strávit společný víkend v horách. Jejich plány ovšem přeruší skutečnost, že oblast, kam právě míří skrývá děsivé tajemství. Tajemství, díky kterému budou jeden po druhém umírat. (PetriK12)

ricci.s

Hneď v úvode nás čaká celkom zvrátená vraždička, ale dalo sa čakať, že horor sa nebude niesť v tomto duchu. Partička kamarátov sa vyberie na výlet k vodopádom. Netušia však, že ich auto je ovládané duchom zavraždeného dievčaťa, ktoré túži po pomste. Je to dosť nevýrazný horor, ktorý sa v tom množstve duchárin poľahky stratí. Vzhľad ducha bol biedny a kamera tiež nič moc. Jediné, čo bolo dobré, je gore, ktorého však tiež veľa nebolo. Pre mňa je to podpriemer. Ale zase pár momentov sa mi páčilo (napr. odseknutie hlavy dverami auta, prvky nekrofílie, vizáž niektorých mŕtvol, krvavá "palcovačka" trochu inak), takže vyložene prepadák to nebol. ()

Campbell

Nic extra film jsem si sehnal jen a proto že v názvu má Ju-on. tu sérii mám moc rád a vždycky se na ní rád podívám, ale tohle je celkem už o ničem. Sice duch zůstává ale to je asi tak všechno co z původních dílů zbylo(dá se vůbec říkat tomuhle pokračování?). Všechno ostatní zmizlo, atmosféra je nulová herci taky a celkovětens trach už je totálně v háji takže nic pro mě ani pro ostatní. Co stojí za zmínku je sem tam pěkná vražda ale jen kvůli tomu si tenhle film schánět je zbytečné. ()