Inteligentní a okouzlující Rodrigo se po letech vrací do životů svých přátel. Studium medicíny ale nebylo to jediné, co je drželo pohromadě. Spojuje je totiž zločin... (oficiálny text distribútora)

_aandyy_

Říct o kdejaké telenovele, že je to odpad, je už samo o sobě dost pohodlné a stupidní (předsudky??). Těžko říct, zda toto považovat za telenovelu, dost se tomu blíží, jak už kvůli hereckému obsazení, tak díky monologům a patetičnosti, která mě nutí takový typ seriálu hodnotit trochu jinak - nedávám každé telenovele odpad, aniž bych vůbec viděla jediný díl, zřídkakdy dám více než dvě či tři hvězdy. Toto je díky zápletce čímsi zvláštní, ovšem ne až tak aby si zasloužilo vyšší hodnocení. Jako taková malá rekvizita, dejme tomu ke snídani, to není až tak úplně zlé. +1bod za úvodní song ()

fiLLthe3DD

„En las calles de Chicago nadie esta seguro anda suelto un Asesino" Tato telenovela s prvky giallo zaujme především zápletkou. Ta krom milostných propletenců totiž klade veliký důraz na policejní vyšetřování a pátrání po sériovém vrahovi, jenž si jako trofej odnáší srdce svých obětí - není zde nouze o lehce krvavé (scéna s motorovkou byla na českých obrazovkách dokonce cenzurována!) a násilné sekvence, ani o napínavé „hororové" scénky". Odhalení identity vraha (alespoň pro mně) sice nebylo nijak zvlášť překvapivé, nicméně odhalení toho, co ho k činům vedlo a proč si vybíral takové oběti, jaké si vybíral, bylo dle mého názoru rozhodně nečekané. Obsazení bylo fajn a herecké výkony zrovna tak, vyzdvihnout musím Karlu Monroig , jejíž Matilde byla jednou z mála inteligentních postav v celém seriálu a které nešlo jinak než nefandit. Otevřené finále s Emíliem pak pokládá otázku, jestli se kolotoč vražd jednoho krásného dne nerozjede nanovo :) Co mně ale s*alo, byla podzápletka s Lucy, jež sexuálně obtěžovala svého šéfa - vadilo mi, že k tomu vždy hrála komediální hudba, jako kdyby o nic nešlo... ženská obtěžuje chlapa, to je přeci vtipné, no ne? Bejt to naopak, a chlap takhle otravovat ženu, dozajista by byl zvolen dramatičtější hudební doprovod. ()

Paity

Jestli tohle to měl být thriller, tak se snad i picnu. To se mi snad zdá, co někdo může vydávat za tento žánr. Ale dnes už je možné asi vše. ()

matthew.17

Hodnotím po zhliadnutí všetkých 116 častí. Remeslene fakt, ale fakt dobre odvedená práca. Hlavní hrdinovia sú ako to už u Telemunda býva rozumnejší a uvažujú viac racionálne (aspoň na začiatku, na konci sa hlavná hrdinka zmení na maximálnu naivku), napätie kvôli vrahovi žien je v seriáli naozaj a občas sa sám pristihnem ako mi buší srdce a nedýcham pri niektorých scénach, hlavne ku koncu keď začína ísť do tuhého.. Obsadenie je tiež veľmi dobré, Danna García už dokázala že je dobrá herečka ale najlepší výkon podáva jednoznačne Karla Monroig a jej prerod zo žiarlivej exxmanželky až po vrahom naháňaného imobilného svedka je tak uveriteľný až to vyráža dych, ďalej Ximena Duque je úplne iná ako v Analíi a navyše mrte sexi. Ak niečo naozaj kvitujem tak je to výkon Rafeala Amayu a jeho "psycho" rozhovory s démonmi minulosti a otvorený koniec ktorý dáva na celý seriál úplne iný pohľad. ()

B.Wilde

Už je to pár let, co jsem tenhle seriál viděla, ale rozhodně to byl originál, který si stále pamatuju. Tady skutečně nešlo o žádnou přeslazenou věc s očekávatelnými zápletkami, naopak to bylo kolikrát i dost temný. Hlavní záporák sériový vrah s temnou minulostí byl ve finále nejzajímavější postava seriálu. Telemundo má pár super kousků, které mají co nabídnout. ()

megan017

Náhodou mě to bavilo. Pár klišé z telenovel se tam určitě najde, ale jinak je to úplně jiný druh telenovely. Takhle to vypadá, když spojíte dohromady telenovelu a thriller a výsledek mě nenudil. Není to nějaký nářez, ale chvilky napětí a krve se tam najdou v docela velkém množství. Bavilo mě to než slavná Kriminálka Miami(okey, já tuhle kriminálku nežeru, ale i tak) a to je co říct. ()

SuzieS odpad!

Příšerné dialogy, špatné herecké výkony, styl s nádechem nějaké latinsko-americké telenovely, a velmi nekvalitně udělaný český dabing tomu taky vůbec nepřidává na kvalitě. Vůbec ničím mě to nezaujalo...Odpady dávám jen věcem, na které se nedá dokoukat ani do konce. Máte to mít... ()

jidassedmy

Má to docela dobrej scénář a spoustu krvavých scén + samozřejmě dobrý herce(Monroig,Meier,Rosa,Chocarro) ale i tak je to hrozná slátanina a hlavní hrdinka je mi vyloženě nesympatická!!! ()

kvete.i.vadn

Hmmm, tak tuto telenovelu jsem zkoušela 2x, ale ani jednou jsem ji nedokoukala. Závěr a rozluštění dobré, Camila, Matilde, Rodrigo super, námět dobrý, ale některé scény mě nudí. Jinak napětí umí vytvořit dobře. Třeba se jednou podívám na všechny díly...Co je naprostý odpad, je český dabing, z Piedad dělá nesympatickou čarodějnici, z Camily ani nemluvím a jméno Julian vyslovovat Jůlián je tedy příšernost... ()