Annie a Nikki jsou kamarádky, obě rozvedené. Hlavní věc, která je spojuje, jsou jejich dospívající dcery. Sophie a MacKenzie jsou na střední škole, oproti svým matkám jsou oblíbené a atraktivní, což ale přináší spoustu problémů. Jejich otcové také nejsou nejlepší rodiče, a proto věčné boje s výchovou zůstávají právě na Annie a Nikki. Ještě že se mají navzájem, aby se ve svých mateřských povinnostech podporovaly. (sluppka)

riza-do

Pokud zrovna jedete regiojetem z Ostravy do Prahy a kromě litrů kávy či horké čokolády nemáte zrovna co dělat. Zároveň si ale nechcete odpustit občas podívat se z okénka nebo po sličné hostesce v uličce. Určitě je mnohem více nesnesitelných sitcomů a tento patří mezi ty, které si pustíte jako podkres k práci, ale určitě netrpělivě neočekáváte další vydaný díl. ()

Olík

Loboval jsem zde již za několik seriálu, jimž programoví ředitelé nedopřáli užívat si slunečního svitu důstojný čas (namátkou: Šéfkuchař na divoko, Zpátky do studia, S tebou je mi líp). Ale co se týče "nesnesitelné" dcerušky více než zachovalé matky Jaime Pressly, tak v tomto případě jsem při pohledu na číslovku "13" v kolonce natočených dílů jenom tak tiše pokývl hlavou. Tady se bavíme o hodně vymačkaném citrónu....a navíc nic moc obsazeném (nemluvím o zmiňované Pressly). Humor ANO........ale podprůměrný, o herce jsem se již otřel a celé je to takové chudé na minerály. Na druhou stranu se dá zvyknout i na tchýni a docela mne mrzelo, že tvůrci nedostali prostor rozvinout vztah Annie a Jacka....z čehož vyplívá, že bych ještě několik dílů zvládnul. ()

petr.al

Jestliže si připustíte ,,Moji nesnesitelnou puberťačku" k tělu, po nějakém čase zjistíte, že až tak nesnesitelná není. Ba co více, prudit Vás tato drzá opice rozhodně nebude, protože v sitcomu hraje de facto druhé housle, stejně jako její prostořeká spolužačka. Blonďatá vysolárkovaná mamina s dokonale bílým chrupem, ta zde hraje prim. Právě díky Jaime Pressly má v mých očích seriál jakés takés sympatie. Mít doma puberťačky sice není žádná hitparáda, ale je fajn, když se ve Vašem okolí pohybuje partička přitroublých přátel, kteří Vám tu ,,nesnesitelnost" pomohou překousnout. 2,8*. P.S. Dámy, opatrně s přílišným makeupem a návštěvou solárek, budete vypadat nepatrně starší. Krásná sportem vytrénovaná Jaime ví své. ()

Domca94 odpad!

Tohle je vyloženě průšvih. Po pilotu jsem si myslela, že už to horší být nemůže, opak byl však pravdou. Hlavní herečka hrozně nesympatická, její postava ještě více nesnesitelná. Občasné světlé okamžiky její dcery, ale jinak nic. A to je na komedii sakra málo. Vtipy nefungují, hercům jejich hraní nevěříte. ()

IQ Tiqe

Po 1. dílu: Hodně průměrný, byť koukatelný sitcom o dvou kamarádkách a jejich problémech s teenage dcerami, se kterými mlátí puberta. Typově jde o podobný seriál jako 8 Simple Rules. Určitý příslib zábavy tam je a určitě obsahuje méně vyloženě stupidních scén než New Girl. Osobně bych jako cílovou skupinu viděl tak holky pod 18. ()