Kylovi sa vracia pamäť a na povrch vyplávajú tajomstvá o starých utajených vraždách v rodine. Partnerské puto detektívov Lindenovej a Holdera sa rozpadá, keď odhalia skutočnú pravdu o vražednom besnení v rodine Stansburyovcov. Holderova lojalita je podrobená ťažkej skúške. Ich kolega Reddick zároveň odhaľuje šokujúce fakty o zmiznutí bývalého policajného šéfa, poručíka Skinnera. (TV JOJ)

Frajer42

Spoilery! Musím říct, že jsem byl právě svědkem něčeho nečekaného. Po těžkých předchozích nezdarech v debilních epizodách, kde se řešilo převážně to, jestli bude Holder dobrý táta antikoncepčního selhání a jestli bude se zrzkou bydlet ten její neherecký syn, tedy řešily se totální píčoviny, které nikoho nezajímaly a dalo se to brát jako vražená kudla do zad všech věrných fanoušků, kteří se seriálem setrvali do úplného konce a mnohdy, když se jim naskytla příležitost si jít hrát ven, tak se sebezapřeli, rozhodli se nenechat se otrávit čerstvým venkovním vzduchem, zavřeli okno a vnutili si další díl. Tato finální epizoda ovšem byla výrazně jinak chutné kafíčko a jednalo se z mého odborného pohledu o velmi důstojné zakončení a velmi zdařilou rozlučku. Výtku mám snad jen k úvodním titulkům, kde se objevilo jméno toho hendikepovaného kripla, který mi kurvil celou první sérii, takže už bystrý divák mohl vytušit, že zatahá za nitky a celé to zrzce projde. Jinak fajn epizoda, zápletka byla snesitelná, jen se v jednom dílu sešel až příliš velký přehršel nekvalitních matek a tvůrci rozhodně mohli přijít s promakanější zápletkou. Každopádně, tempo to mělo, píčoviny se neřešily, takže za mě určitě spokojenost. I sonda do života hrdinů po letech byla fajn. [85 %] ()

FildasCZ odpad!

Tak urcite clovek, co zabije celou rodinu a dalsi dva lidi se raději nechá zavrit než, aby se zastrelil. Sarah je elementárně vylézaná, ale nesktuečně. Nemusí jít sedět za popravu, ale klidně by hrdinsky šla. Celou sérii s s nýmandem fetákem kryjou záda, aby se k tomu hrdinsky přiznala, tak je kráva, a nebo je kráva ? Ten, kdo psal ten scénř musel mít hlavu asi hodně hluboko v prdeli. A být herec, tak je mi z toho zle hrát ze sebe takového retarda. Herečka v tomhle serálu vypadá, jak z tématiky Ctulhu. Díky bohu už je konec ()