Kylovi sa vracia pamäť a na povrch vyplávajú tajomstvá o starých utajených vraždách v rodine. Partnerské puto detektívov Lindenovej a Holdera sa rozpadá, keď odhalia skutočnú pravdu o vražednom besnení v rodine Stansburyovcov. Holderova lojalita je podrobená ťažkej skúške. (TV JOJ)

FildasCZ odpad!

Ten feták je fakt otec roku. Pěkná zenska i ambiciozní a on dělá vše proto, aby to hodil do haje. Upřímně pokud seriál je o tom, jak na hovno to jsou detektivové a jaké dělají nesmyslné chyby, a jak selhávají ve všech oblastech, tak je to geniální. Ten Kail je skutečně vocas..Já Vám nevím, ale ten seriál je prostě hnoj. ()

Frajer42

Spoilery! Moc rád bych napsal "konec dobrý, všechno dobré", ale jaksi nemohu. Kromě závěrečných 15 minut, byla tato epizoda nepěkná zívačka a brutálně roztahaná nuda. Děj se šnečím tempem sunul kupředu. Opět se řešila tuna rodinných sraček a starých bebínek, tekly potoky slz na všech frontách a všichni mě totálně srali. Zaplať pánbůh alespoň za slušné rozuzlení. Seriál připomněl svůj severský původ a vytasil se s typickými tamními obyčeji, jako jsou tolik oblíbené incestní radovánky. Teď už zbývá uzavřít kolečko a ukázat, zda skutečně vraždil můj kůň Kapitán Amerika, nebo se do toho opřel ten otravný magor a ubrečenec, který provzlykal 95 % stopáže. Abych pravdu řekl, tak v ostatních sériích jsem hořel zvědavostí to zjistit, ale tady je mi to vlastně tak trošku u prdele. Tato série se hodně nepovedla a snad ani nemusela být. Děj je nechutně roztahaný a prošpikovaný vatou a řeší se píčoviny. [35 %] ()