Detektívi sa sústredia na vyšetrovanie študenta vojenskej školy s temnou minulosťou. Ich kolega Reddick vyšetruje zmiznutie bývalého policajného šéfa, poručíka Skinnera, a dostane tip od informátora, ktorý ho privedie k šokujúcemu odhaleniu. (TV JOJ)

Frajer42

Spoilery! Nemůžu říct, že by se scénáristi do sytosti nevyřádili, ale některé zvraty a dementní chování postav už je přeci jen příliš do očí bijící. Vyústění předchozí série s nejvýraznějším prstenem v naší galaxii, který vrah daroval vlastní dceři, jsem dosud pokládal za nepřekonatelnou scénáristickou kličku, které už se nic nepřiblíží. To jsem ještě ovšem netušil, že se zrzka vrátí na místo vykonání nesmyslné popravy a Holder se ze všeho vyzpovídá bandě feťáků. Člověk by od profesionálních detektivů očekával trošku jiné zahlazení stop a celkové postavení se k situaci. Snaha hrát maximálně na efekt už ze seriálu nesnesitelně čpí, jako 3 týdny nemytá vagina. K tomu si přidejte příšerného dětského vojenského neherce a máte o zklamání postaráno. Série dalece zaostává za očekáváními. Bohužel se znovu věnuje příliš mnoho času všemožným rodinným píčovinám a už seriál opravdu sklouzl výhradně do roviny, kdy zbývá vyřešit rodinné trampoty, které mě vůbec ale vůbec nezajímají. Jestli bude opravdu vrahem v tom okrajovém případu Kapitán Amerika, kterého podezírám od prvního dílu a nedočkám se tedy ani v závěru překvapení, tak budu kolem plivat síru. Díly jsou sice o 15 minut delší, ale jsou jen nadstavované nudnou vatou. [50 %] ()