Detektívi Lindenová a Holder vyšetrujú brutálny prípad vyvraždenia bohatej rodiny Stansburyovcov v Seattli. Strieľajúci vrah zabil otca, matku, ich dospelú dcéru a neušetril ani najmladšieho potomka, šesťročnú dcéru. S ťažkým poranením hlavy prežil len syn Kyle, ktorý však trpí amnéziou a z osudnej noci si nepamätá nič, žiadnu udalosť ani podrobnosť. Stopy zavedú dvojicu detektívov na vojenskú akadémiu, kde študuje jediný potomok rodiny, ktorý vražedné besnenie prežil. Je však mladý Kyle Stansbury obeť alebo monštrum? (TV JOJ)

Frajer42

Spoilery! Trošku se nám to vleče, ale atmosféru to má neskutečně depresivní. Naši vcelku pohodoví detektivové jsou daleko za hranou nervové únosnosti a jejich životy se serou na všech frontách. Nějakou tu mrtvolu na triku člověk ještě překousne a pokud se kvalitně zbavil těla, tak už si za pár let ani nevzpomene na tuhle menší nepříjemnost, s otcovstvím je to výrazně horší. Svého antikoncepčního selhání se člověk jen tak nezbaví.Přinejmenším může člověk doufat, že jeho dítě někdo unese, nebo že se vplete něčemu velkému a těžkému pod kola. Takže naprosto chápu prezentovaná nervová zhroucení. Mým jediným očividným podezřelým zůstává Kapitán Amerika.Jinak netuším, jestli je to tím, že už se jedná o poslední sérii a tak nějak se mi to okoukalo, nebo zda je tato série opravdu o tolik méně kule rvoucí. [70 %] ()

FildasCZ odpad!

Ta detektivka je fakt vydlabaná, jak necky a ta Slovenština už mě asi začíná pěkně prudit. Herečka je otravná, nesympatická, kdyby místo jejího ksichtu byl smajlík bylo by to lepší.. Bože.... ten seriál je prostě kejda..Holder je taková socka, která taky nemá mozek. Nic si nezapíše na vše zapomene. Chodí, jak bezdák. A alespon jednou nemůže vypadat dobře. Charakter nezapřeš, když nemáš zkušenosti, tak se projeví.. Socka alias holder se si dal pár piv a jako většina lidí se ukazuje, jakej je to mentál. Sráží ségru je vulgární na její děcka... A jeho partnerka místo, aby mu domluvila jenom kouká, co to bude za budoucího otce. Ta Lindenová je fakt vylízaná.. tak ona odešle sms z telefonu Skydera , že vola od nekad z daleka. A pak ten telefon zahodí do jezera, kde má chatu... Tak to může napadnout jen člověka úplně mimo svojí kompetenci. ()