Na kriminálnej scéne sa objavuje nový brutálny prípad - vyvraždenie bohatej rodiny v Seattli. Stopy zavedú dvojicu detektívov na vojenskú akadémiu, kde študuje jediný potomok rodiny, ktorý vražedné besnenie prežil. Je však mladý Kyle obeť alebo monštrum? (TV JOJ)

Frajer42

Musím říct, že za 4 série asi zatím nejslabší pilot a trošku mám z nadcházejících dílů strach, protože seriál nebezpečně sklouzává do vod, které mě nebaví - tedy ubrečené melancholické pasáže, kde sleduje postavy 10 minut brečet ve statickém záběru a pletení rodinných nesmyslů do děje, které budou akorát rozmělňovat atmosféru a nudit. Závratně zajímavý mi nepřijde ani samotný případ, ale ten má ještě naději nějak vykrystalizovat na rozdíl od výše zmíněného zbytku. [50 %] ()

FildasCZ

Lindenová vyvazne bez problému za popravu záporáka z predchozí série... Ach jo... Ovšem připomíná mi prodavačku v Tescu také příjemná, jak prdel. Hmmm tenhle serial je prostě hnuj... jediné k cemu to je dobre je  vareni ()

• V epizodě se v malé roli ošetřující lékařky objevila zpěvačka Patti Smith. (dvix72)