V Seattlu se policejní vyšetřovatelka Sarah Lindenová pokouší nastoupit poslední den své kariéry u policie předtím, než se spolu se svým synem a snoubencem přestěhuje do Kalifornie. Sarah se seznamuje se svým nástupcem Stephenem Holderem. Oba jsou povoláni k případu nalezeného zkrvaveného svetru v místním lesoparku, u kterého byla rovněž nalezena platební karta na jméno Stanley Larsen. Larsen žije ve městě se svou ženou Mitch, sedmnáctiletou dcerou Rosie a dvěma mladšími syny Tomem a Dennym. Celá rodina kromě Rosie byla celý víkend kempovat. Sara a Stephen navštíví Mitch, aby zjistili, zda se v rodině něco nestalo. Když se Sarah zeptá Mitch na Rosie, uvědomí si Mitch, že se Rosie celý víkend neozvala. Policie tedy zahájí po Rosie v lesoparku pátrání, zatímco Stanley zahájí vlastní pátrání. Stanley s Mitch se domnívají, že Rosie zmizela se svým klukem Jasperem Amesem, a proto po víkendu nešla do školy. Policie málem zastaví pátrání, ale poté, co Stanley zjistí, že Rosie u Jaspera není, policisté prohledávají lesopark dál. V jezírku najdou utopené auto, ve kterém se v kufru nachází mrtvola Rosie. Sarah si uvědomuje, že auto patří někomu ze štábu radního Richmonda kandidujícího v nadcházejících volbách. (TV Prima)

geklon

Tak dlouho jsem odhodlával, tak dlouho odolával, až mi asi kouzlo tohoto seriálu uniklo. Na první ani prd. Roztahaný, plné břitkého klišé. Tohle na pokračování nevypadá. ()

Dusty56

Takový pomalý ospalý pilot, celý se to vleklo a pak v posledních minutách přišlo probuzení s pořádnou atmosférou, kvůli který přemýšlím i o dalších dílech. 65% ()

Frajer42

No, že bych měl z pilota erekci se říct rozhodně nedá. Duo vyšetřovatelů je mi na první pohled krajně nesympatické, nicméně se tvůrcům docela dobře daří pracovat s atmosférou. Trošku na škodu je neustálá snaha kouskovat děj miliardou nezajímavých odboček. Zejména v politické lince se prozatím ani za mák neorientuji, a tudíž mě krajně nezajímá. Právě tímto politickým směrem směřoval můj první výstřel do tmy, kdy mi krajně podezřelý přišel buď Richmond, nebo jeho blonďatý retardovaný poskok. Předpokládám, že s příchodem dalších dílů začnu tradičně podezírat celý herecký ansámbl včetně samotných vyšetřovatelů. Prozatím prapodivná střídačka velmi dobrých pasáží s těmi těžce o hovně. [75 %] ()