Slušný, ale problémový mladý muž je poslán do psychiatrické léčebny pro odsouzené. Tam bude bojovat o svůj život s duchy uvnitř jeho hlavy a také s velice reálnými nepřáteli všude okolo něj. (Luteka)

FritoleXx

Zpočátku obyčejné drama z vězeňské léčebny, které vypadá že nenadchne, ale ani neurazí. Později ovšem působí tak neskutečně televizně, což opravdu nesnáším. Neustále proloženo flashbacky, které se navíc opakují a jsou natočené tou stupidní rozostřenou kamerou s jinými barvami... tak jako kde to jsme? Rok 2011 to nebude. A už jen fakt, že jde o film z psychiatrické léčebny dává prostor k šíleným výstupům, bohužel jediné čeho se dočkáte, je civění do zdi a právě těch otravných flashbacků. Celé to pak podtrhuje skutečnost, že ochranka v takovém zařízení se tam poflakuje beze zbraní. Jediný důvod, proč film stojí za to vidět je Olivia Wilde. ()

sona123

Drsný začátek...neokoukaní herci. Drama z vězeňského prostředí (když se to dobře natočí, moc se to neokouká). Hlavní hrdina je docela zajímavá postava - těžko říct, zda k němu mít sympatie, on si o ně ani moc neříká. Ocitá se někde, kde být nechtěl - ale kam patří a možná měl patřit už dřív. Je pronásledovaný pocity viny. Vše bere s rozvahou. Ten film nemá kundrlinky a je natočen velmi střízlivě, nepodbízí se, nevede nás za ručičky. A je docela drsný a surový. Má v sobě víc, než se na první pohled zdá a zraje časem - a tak i mé hodnocení vystoupalo za tu dobu, než jsem se dostala k hodnocení, o hvězdičku víc. Není prvoplánově líbivý, ale o to víc se dostane pod kůži - a tomu já říkám dobře odvedená práce. ()

jafuska

Nádherný příběh z psychiatrické léčebny, kdo tam pracuje tak má můj obdiv, protože je to rozhodně nelehká situace a práce, a tady v tomto filmu oba dva hrdinové zahráli svoje role tak přesvědčivě, že jsem jim všechno uvěřila a nechápu tak nízké hodnocení, má to všechno co má mít vydařený film, emoce, drama, hudba která dokresluje celou situaci ()

AmunRa

Co tímhle filmem vlastně tvůrci zamýšleli? Jako drama z vězeňského prostředí to nefunguje. Reflexe vězeňského systému jako "lidského" v kontrastu se studenou doktorkou testující na vězních experimentální léky? Možná. Psychologická sonda do mysle vězňů, dozorců a psychologů? Ani náhodou. Nakonec ale stejně skončíme u toho, že bez pohledné Olivie Wilde po tomto zbytečném dramatu s podprůměrnými herci a slabým scénářem neštěkne pes, což je pro tvůrce smutná vizitka. ()

runner85

Tento film sa veľmi snaží hrať na city v tom zmysle, že nám chcú povedať, že aj človek čo mladého chalana kladivom zmláti na smrť má srdiečko a to, že má hlboký psychický problém zakorenení dakde v detstve ... oooo WAU ! no ale aspoň že je tu Olivia dala tomu trošku šmrnc ... ale to ste asi už vedeli :D ()

• Natáčelo se v Pittsburghu (Pensylvánie, USA). (BMW12)