Detektiv Jack Verdon (Ray Liotta) vyšetřuje sérii vražd, v níž se stává hlavním podezřelým po tom, co FBI odhalí jeho blízké vztahy s oběťmi. (Cliff Booth)

MartinezZ

Příliš levně televizně natočeno, je to hodně znát. Příběh a zápletky ale nejsou špatné a tak je ve výsledku škoda, že se toho nechopil někdo s větším rozpočtem. k tomu navíc těch 92 minut je docela málo, klidně by to mohlo vše plynout pomaleji a 120 minut bych si tak taky uměl představit. ~ Méně mrtvých, více hloubky, více vyšetřování, charismatičtější herci. ()

verbal

Začne li vám někdo masově likvidovat vaše bývalé píchačky, je nutno se zamyslet, koho jste to v předchozích zaměstnáních u pásu mohli nasrat, že je na vás takový zlý. Slizký Ray má však jiný problém. Musí si rychle udělat seznam, kterou díru kde ucpal a pátrat po tom lakomém pokrytci, jehož se mohlo dotknout, že mu nasmrkal do revíru. A jelikož těch děvek bylo požehnaně, vcelku jsme se bavili všichni tři - Ray, masoun i já. Pohodová detektivka s naprosto příšernými neherci mimo ústřední role. ()

zero_zelo

tak nevim, mno. v principu mě tenhle detektivka vůbec nevadil, i když těhle děsivejch náboženskejch vzkazů mám už trošku plný zuby, musím se přiznat. a taky mě ve finále poněkud zmátla ta finální záležitost. takový rozhřešení, i když princip viny chápu naprosto dobře. ale proč, co, jak, proč byl mladík tak vyšinutej, co vlastně chtěl po rayovi. no, nic, ale nebylo to tak špatný. ()

Campbell

Průměrný televizní film, který z nějakého důvodu dostal solidní herce. Ale ani to film moc nezachrání z průměru. NAvíc se film strašně rád srovnává s SEVEN což je naprostý nesmysl. Atmosféra je nulová, akce taky nic moc ale z nějakého důvodu jsem film dokoukal bez jakkéhokoliv problému. Čekal jsem to horší. ()

vegetol.mp

Solidní kriminálka, která je na DTVéčko překvapivě koukatelná. Liotta má už svoje nejlepší léta zasebou, ale pořád je to dobrej herec, co budí respekt a Slater hraje v tomle filmu tak nádhernýho zmrda, že jsem si některý jeho scény pustil vícekrát. Rich Cowan není sice žádný Fincher, ale dokázal dát filmu solidní tíživou atmosféru a jako režisér odvedl slušnou práci. Celkově solidní kriminálka, která sice není filmem roku, ale jako večerní zábava svůj úkol skvěle splní. To nízké hodnocení si rozhodně nezaslouží. Abych to trochu vyrovnal, dám 4 hvězdičky. ()