Benoit Blanc je uznávaný právník a především bezohledný podnikatel, který miluje ženy a život. Fabio Lini je policista, který by se rád stal hercem. Své současné povolání respektuje, neboť často může pracovat v převleku. Jednoho dne se Blanc a Lini setkají v čekárně známého lékaře, oba mají totiž problémy se zažíváním. Lini se dostane do správné ordinace, ale Blanc nemůže být vyšetřen profesorem Lernerem, musí se spokojit s jeho asistentkou Nitezovou. Ta je totiž bývalou Blancovou milenkou a přesvědčila profesora, aby jí pacienta přenechal. Blanc i Lini podstoupí biopsii a za týden budou seznámeni s výsledky. Rezultát se první dozví doktorka Nitezová a jednomu musí sdělit, že je smrtelně nemocen, a druhému zavolat, že je zdráv. (Snorlax)

Snorlax

Hudebně návrat ke klasice, Puccini, Verdi a Strauss. Příběh je to hodně zajímavý. Připouštím, že dosud jsem si myslela, že nejodpornější doktory máme my, ruka natažená a dokud v ní není dostatek peněz, klidně si umři. Ale to, co předvedla tato lékařka, to je ještě větší hnus. Moc se mi líbila diskuze na cestě do Lurd na téma rozdílu mezi americkým a francouzským filmem. A Lelouche má pravdu. Ještě je škoda, že nás nenechal dokoukat z okna hotelového pokoje až do rána. ()