Psycho Hillbilly Cabin Massacre!

všetky plagáty

SOLOM.

Skupina studentů míří na venkov. Jeden z nich zrovna sbalil pěknou holku, zavážou jí oči a chystají pro ni „překvapení“. No na romantiku zapomeňte. Dojedou k jedné usedlosti na samotě a zábava může začít. Pěkně krvavá zábava, je přece potřeba pořádně zmasakrovat pár vidláků. Jenže co když se najednou něco zvrtne…Zpočátku jsem si říkal, že to zas bude pěkná amatérská píčovina o bandě teenagerů, kteří dostanou přes držku od buranů v lese. Ale ono se to velmi rychle změnilo a právě burani dostali pěknou nakládačku (tedy než se z vrahů stali terče pomsty). Pistole, sekáček na maso, paroží, vidle – to všechno zde bylo využito ke krvavé lázni, efekty taky nejsou k zahození a zhruba od poloviny snímku se tu tvůrcům podařilo navodit i příjemnou atmosféru (jak hororovou, tak i tu akční. Navíc menší honička dvou holek, válení v blátě a fight (jedna z nich jen ve spodním prádle), to určitě stojí za pozornost. Navíc jsem si alespoň u toho procvičil zase ruštinu (díky za ruské stránky), protože jinak to moc k sehnání není.70% ()