Černá mamba

(neoficiálny názov)
  • USA The Black Mamba
Krátkometrážny / Športový / Akčný
USA, 2011, 6 min

Krátkometrážní snímek Roberta Rodriguze vypráví o basketbalové superstar Kobe Bryantovi, který si zde po boku Bruce Willise a rappera Kanye Westa zahrál sám sebe. Film byl natočen jako součást reklamní kampaně Bryantových tenisek, Nike Air Zoom Kobe VIS. (lekr)

dO_od

// Ne, že bych byl velkej fanda basketbalu, spíš naopak. Ok, nemám na to předpoklady takže ho přímo nenávidím ale ! tenhle krátkej film je jednoduše tak cool, že ho prostě nemůžu sundat za ten sport. 85% (odmyslete si 10%, pokud Bruce Willis není váš nejoblíbenější herec a neposloucháte Kanye Westa) ()

honajz

Šestiminutová reklama na Nike, kde vlastně jde hlavně o ty ohýnky ve skoro každé scéně. Aby to bylo delší, tak je to proložené tím, jak se příběh vlastně u Westa doma "vymýšlí". Jasně, hláška, že když budou vidět a hrát boty, bude od sponzora víc peněz a víc výbuchů, ale stejně mi to celé přišlo unylé. Profesionální, ale nic, co by mne překvapilo, nebo bych nečekal. Jako sami si řekněte - máte udělat delší reklamu na boty Nike a máte k tomu špičkového basketbalistu a Roberta Rodrigueze, jak to asi bude vypadat - prostě nic překvapivého. A Bruce Wiilis taky jen do počtu, jen tak. ()

PanPes odpad!

Neskutečně nudná reklama spojená s hraním pro mě toho nejmíň zajímavého sportu... Ostatně co jsem od toho čekal - ah už vím... Respektive teď už to vím - těch pár zvučných jmen a jejich tučný profit z tohoto krátkometrážního snímku mělo udělat nejspíš pěkné divadýlko... Ale dnes už těch pár úsměvů od božského Bruce a silné slova od frajerů neberou lidi za peněženky (ehm pardon za srdce) tak jako dřív... Nedávám odpad proto, že by se mi to nelíbilo (ono se mi to ostatně ani nelíbilo) ale pro to, že je to naprosto zbytečných 6 minut času, které nespasí ani poletující rozhodčí. Nic na co by člověk nenarazil v každodenní projekci naší televize- jen spousta řečí o ničem a zbytečně nevyužitý potenciál času, který jsem tomu věnoval. Rodriguezovi schopnosti u mě balancují někde mezi schopností natočit geniálně zábavné snímky a zároveň mezi uměním natočit pro mne něco nepochopitelně nudného a nesmyslného... ()

JohnMiller

Bigger budget bigger explosion. Robert Rodriguez dáva dokopy reklamu na NIKE , a nevyhne sa pritom osobitému štýlu a vymýšla scény akoby vystrihnuté z jeho filmov. Machete bol nakrútený podľa traileru a nečudoval by som sa keby sa Rodriquez pustil aj do tohoto je to vlastne taký svojrázny blázon(ako ja) Nechýbajú hviezdy ako Danny Trejo a Bruce Willis ()

• Rozpočet tohoto "kraťasu" plného hvězd se přehoupl přes 3 miliony amerických dolarů. (gogos)
  • Black Mamba je prezývka amerického basketbalistu Kobeho Bryanta. (Sufferer)