Peklo na kolesách - Season 4

(séria)
Kanada / Veľká Británia, 2014, 9 h 6 min (Minutáž: 42 min)

Tvorcovia:

Joe Gayton, Tony Gayton

Hudba:

Kevin Kiner

Anson Mount, Colm Meaney, Christopher Heyerdahl, Robin McLeavy, Phil Burke, MacKenzie Porter, Jake Weber, Victor Slezak, Chelah Horsdal, Peter Benson (viac)

Úvod čtvrté sezóny zastihne Cullena jako manžela a budoucího otce při práci v mormonské komunitě, kterou i přes Hatchovy pochyby pevně ovládá biskup Dutson. Union Pacific se zatím dostává pod Durantovým vedením do tradiční finanční krize, generál Grant se rozhodne zavést ve Wyomingu právo a pořádek a za tímto účelem vysílá do Cheyenne prozatímního guvernéra Campbella a jeho muže. (Necrotongue)

jfaba

Trochu utahané proti prvním třem sériím a zbytečně krvavé scény (řezání nohy). Jinak klasické postavy, některé nesympatické přibyly, tak že oproti minulému hodnocení jen ***. ()

Necrotongue

Čtvrtou sezónu jsem ohodnotil stejně jako tu třetí, i když to po určitou dobu vypadalo i na lepší výsledek. Pak ale přišla šestá a sedmá epizoda, tvůrci vrátili do hry zcela zbytečně postavu, která už se rozhodně vracet neměla, a výsledkem byl násilně natahovaný děj, který mě vyloženě štval. To už bych raději uvítal, kdyby měla série o jeden díl méně, než aby byly mezery vycpávány takovouto vatou. Tiše doufám, že finální řada takovému postupu unikne. ()