Komediální drama o třicátnici, která se zaplete se skupinou podivínských padesátníků. Ti totiž přišli na způsob, jak vyzrát nad systémem sportovních sázek v Las Vegas. (Filmbox)

bourec

Film točil Frears,režisér,na jehož tempu vyprávění je vidět,že je celkem unavenej životem.I přesto jsem do promítání šel.A dalším faktorem je prostředí,kde se děj odehrává.Vegas vždycky slibovalo podvody a krádeže.jenže tady nic není.Ani napětí,humor už vůbec,prostě děsná nuda,u který jsem usínal,kousal jsem si nehty,ale prostě něčeho,co vás probere,se nedočkáte.Blbost,a to dost velká.20%. ()

Jara.Cimrman.jr

"Buď přinášíš smůlu nebo mě Bůh nemá rád." Jako profesionální sázkař mám dokonale vypracovanou metodiku sázení. Když mi teče do bot, tak vsadím všechno na trojku ve čtvrtém dostihu a pokud to nějakou náhodou nezabere, tak si beru úvěr a okamžitě ho dávám na největšího outsidera pátého dostihu. To vyjde vždycky. Jenže tady amatérsky sráží kurzy favoritů sympaťák Dink, koule mu přitom kryje jeho dokonalá manželka Tulip a zadkem svůdně vrtící Beth zkouší telefonovat první ligu. Mně to tedy celkem bavilo a sympatické mi bylo zejména to, že si Dink pojmenoval svého křečka podle skvělého finského obránce Jyrki Lummeho. Rád bych k tomu napsal víc, ale právě začíná soutěž v pojídání hot dogů na Coney Islandu a já mám pocit, že sázkou na jedlíka číslo 153 se nedá nic pokazit. ()

bouncer

Komedie, u které se moc nezasmějete. Chvílemi jsem si myslel, že to bude rom-kom na pozadí světa sázkařů, ale ani to není pravda. Je to v podstatě nijaký film, který nemá čím zaujmout. Teda má - skvělý anglický režisér a zajímavá sebranka herců (ovšem za zenitem) vás naláká, ale nakonec přinese jen velké zklamání. ()

veverysiak

Nuž, veľmi sme sa nezasmiali, a to je pri komédiách dosť závažný problém, nie je mi celkom jasné, ako dokázali chlapi presvedčiť toľké slušné kalibre na účasti, predsa len niečo vo svojej branži dosiahli a nemuseli by si takto znižovať kredity na trhu práce, asi jediným potešením bola Rebecca, pozeralo sa ňu ohromne dobre, takže 40%. ()

sir-dave

Komedie, kde marně pátrám, kdy jsem se zasmál. Sportovní sázky na americký způsob, a spíše to vypadalo jako někde na burze. Hlavní hrdinka, třicátnice, se chovala jako patnáctka. Willis si tady přišel hlavně pro honorář. Joshua Jackson od Dawsonova světa nezměněn a Zetu-Jones jsem poznal jen díky titulkům. Naprosto zbytečné. ()