Britský televízny seriál zameraný na technológiu je vysielaný na Channel 5. Pôvodne mal tridsať minút, ale bol rozšírený na štyridsaťpäť, neskôr až päťdesiatpäť minút. Zobrazuje náhľad a recenzie najnovších výrobkov, vysiela najnovšie technologické novinky. Prehliadka je zameraná na poskytovanie masovej potreby nahliadnuť do gadget sveta a okrem toho má za cieľ poskytnúť dostatok informácií. Relácia predstavovuje blu-ray disky, video kamery, MP3 prehrávače, internet, multimediálne tablety a ďalšie technológie. (.stenley.)

Ydrosten

Zajímavý seriál, plný zábavných soutěží a někdy až dětinských pokusech o zapsání se do knihy rekordů. Co jsem takl sledoval, mají těch rekordů na kontě už celkem hodně. ( jen je trochu potíž v tom že Discavery dost opakuje stejné díly ) Na holčičí aktivity se kolikrát dívá hodně příjemně a klučičí aktivity nemají daleko k dětské soutěživosti " o můj kyblík na písek " Perfektní pořad o novinkách a technických vymoženostech, který mě hodně naučil. Už vím co je lepší, a jak ušetřit na technologických věcech. ()