Factory Farmed

Scenár:

Kamera:

Allen Leech

sir-dave

Vizuálně to možná vypadá kvalitně ale tařka bezdějově trochu zbytečné. Takový kraťas před Edwardsovým Monsters. Nothing speciall. ()

movieband

"Fighting for the Future." Atmosférický krátkometrážák, který rozhodně má něco do sebe. Sice se z toho podle mě dalo vytěžit trochu víc (pár problémů s dějstvím), ale jinak to chválím. Hlavně teda atmosféru a hudbu. Na další Edwardsův počin jsem fakt zvědavý. Ke shlédnutí zde: http://www.youtube.com/watch?v=D1qJ-Hc__6E ()

D.Moore

Rozhodně zajímavé, ale mělo to být třeba dvakrát tak dlouhé - dát si trochu načas se sdělením té myšlenky by neuškodilo. ()

Madsbender

Atmosférický nášľap smerom k Monsters, ktorý rozhodil siete a odprezentoval niekoľko motívov (nákaza, apokalypsa a následný spustošený svet, klony..), no niečo tomu chýba. Má to skvelý nádych a štýl, dobrú hudbu, ale stále je to veľmi monotónne. Už tu naznačil Edwards svoj potenciál, ktorý rozvinul u skvostných, ale nedocenených Monsters. 70% ()

swamp

Monotónně éterické. Technicky opravdu vymazlený sci-fi kraťas, kterému možná právě přidává na síle to, že příliš neukazuje... ()

• Film byl natočen v rámci akce The Sci-fi London 48 Hour Film Challenge 2008, kdy proces jeho vzniku (scénář, natočení, dokončení) musel být nejvýše čtyřicet osm hodin. (JoranProvenzano)