It's Not You, It's Me

Krátkometrážny / Komédia
USA, 2012, 11 min

Gillian Jacobs má originální způsob jak se zbavuje svých přátel, kteří ji iritují, s pomocí kufru a lopaty. (Yhitte)

Arsenal83

Vtipné, niektoré drastické scény boli podľa mňa prehnané, ale humorné momenty, najmä tie s kuframi, to celé obrátili na skvelý krátkometrák. ()

MontyBrogan

Mal si, hajzel, všímať tie jej pohľady. Ja to predsa žena, mohol byť rád, že mu svoje znechutenie dala najavo ospoň takto. Druhý krok bol už prirodzene fatálny. No trochu v inom zmysle než je bežný v realite. Keď to však spravíš raz, znovu to už pôjde ľahšie. A to bolo na filme práve zábavné. Málo je niekedy viac a preto za nejlepší moment pokladám to roztiahnutie sa po manželskej posteli, plné slobody a pohodlia. :) ()

Verka13

Každému někdy ujedou nervy. Zvlášť když se jedná o otravné zvuky, které dokážou vydávat děti a chlapi. A vůbec,může za to ten první, měl být více pořádný:-) ()

kaylin

Tak tohle mě opravdu dostalo. Vtipné, i když musíte mít rádi hodně černý humor, ale navíc mě ještě ovlivňuje skutečnost, že docela chápu to, co hlavní "hrdinka" někdy cítí. Člověk někdy prostě musí být sám. Je to někdy prostě úleva. Ale je dobře, že to většina z nás neřeší až tak extrémním způsobem. ()

Script

Kupodivu se to jednu chvíli tvářilo, že se to zaměřuje do hlavy hlavní protagonistky, aby jsme zjistlili, čím si musí procházet vaše partnerky, když žijí s vámi. Jakmile dojde na první zvrat, tak všechno vezme hned úplně za jiný konec. Za mě to fungovalo a i pobavilo. Černý humor jak prase. :D ()

boni

Z počátku to vypadá jako další ničím výjimečná vztahovka, ale posléze to překvapí naprosto nekompromisním černým humorem a zobrazením toho, jak se dá také vypořádávat s problémy, v tomto případě lidmi. Brilantně zpracovaná satira na téma Složitosti jakéhokoli soužití. ()