Lego Hero Factory: Nový tým

• USA Lego Hero Factory: Rise of the Rookies
všetky plagáty

Vítejte v Hero Factory, kde se staví ti nejmocnější hrdinové, aby plnili jedinou funkci – zachránili svět před zlem! Pod vedením šéfa Alfa Týmu Stormera a zkušených Bulka a Stringera bojují nováčci Furno, Breez a Surge s ďábelskými stvořeními jakou jsou například Corroder, který vystřeluje kyselinu, nebezpečný Rotor, opatřený rotujícícími čeplemi, a zuřivý odstřelovač Xplode. Tito zločinci ale nepracují sami. Ke slovu se dostává zkorumpovaný zloduch Hero ze Stormerovy minulosti a hrozí, že zničí Hero Factory a rozpoutá destrukci napříč galaxií. Hrdinové budou potřebovat všechny své schopnosti, důvtip a odvahu, aby čelili největší výzvě, jaká je kdy potkala a zničili ho. Postavte se na stranu nové značky hrdinů, kteří byli v tomto originálním filmu od tvůrců BIONICLE® stvořeni k akci! (oficiálny text distribútora)

MMR

Hmm, továrna na hrdiny. Může se to jevit jako bezvadný nápad, ale není tomu tak. Teda alespoň zde ne. Je to plný akčních scén, ale velice slabých. A závěrečný boj by teda mohl být opravdu o dost lepší, než ve skutečnosti byl. Ale přesto si teď připadám, že já jsem vznikl v továrně na sraby:-))))))))))) ()

Terva

Tohle je prostě jen další příběh Bionicle. Akčnější, vesmírnější a úplně stejně šílený, jako předcházející. Děti a fanoušci se budou bavit. Mě odrazují už jen ty dialogy mezi postavama - hrůza. Oproti tomu je ve filmu pěkný hudební doprovod ( David & Eric Wurst ). CITÁT - Vytrhám ti baterie, ty mechanická stvůro !!!.......... Scénář - Sean Catherine Derek. Film nese zvláštní speciální poděkování státu California a CFC ( California Film Commission ). ()

Mandalorian

Přemýšlel jsem, kolik se tomu dá vlastně vyčíst. Narážky tipu - Reklama na Lego, komerční blábol a podobně nechám smrdět, jelikož tyhle lidi nechápou dnešní filmovej průmysl. Příklad : Byl Minority report skvělý film ? Byl. Ale že v něm je reklama na Lexus, hodinky a desítky dalších p..čovin, to už moc lid nevidí. Takže je Minority report opravdu sci-fi s poselstvím ? Nebo jen podělanej seznam reklam ? To ať každý posoudí sám. Pro ty, kteří tady dávají odpady a podobně: Vážení, četli jste, co stojí na krabici ? 6-16 let. Jedinou slabinou jsou akční scény, které nepostrádají jen šťávu, ale i všechno ostatní. Dialogy jsou jednoduché (jak už to u filmů pro ty menší bývá), ale pár hlášek se fakt vyvedlo. Možná mohli také snížit počet slov "hero" aspoň na polovinu. Takovýto smání se blbostem, vystřižený jak z reklamy, bylo taky trochu trapný. Ale to je tak všechno. Osobně tenhle film hodnotit nebudu. To nechám věkovým kategoriím, pro které je určen. :-) PS: Hvězdný války jsou dražší, líp hodnocený, říká se jim špička a přitom byl jejich děj mnohem děravější. ...Mandalorian... ()

pekas

Nevím, proč už se nejmenují Bionicle. Je to matoucí a nepřehledné. Pro mne tedy 5-tý film Bionicle. Pro děti, co milují Boinicle je to super. Pro ostatní hrozná otrava. Záleží, v které skupině jste. Já dávám 50%. ()

Renie42

Chvilku trvalo, než jsem se do toho dostala a seznámila se se všemi z továrny na hrdiny. Bojové akce se mi zdály takové kostrbaté, ale asi možná proto, že to jsou roboti, ale nemůžu říct, že to bylo hrozné. Celý film mě připadal jako několik menších dílů dohromady, ale krásně to do sebe zapadalo. ()