Best Coast: Our Deal

(hudobný videoklip)

Príbeh o láske dvoch ľudí z dvoch partií, ktorá sa nepochopením zvrtne na boj týchto skupín a zmení sa na nečakanú tragédiu. (Marek1991)

kaylin

Drew Barrymore tomuhle nic moc jako režisérka nedala, myslím speciálního, je to celkem standardní, klipové, očekávané, ale Chloë je prostě úchvatná, hlavně jak je stylizovaná. Docela dlouhý videoklip, který hudbou ani tím, co zobrazuje, moc nezaujme. Zkrácená verze "West Side Story" v moderních kulisách není objevný nápad. ()

Maica

Tohle ani není film! Proč to tu je? Nicméně, když už mám tu možnost, budu hodnotit. :-) Nuže: moc mě to neuchvátilo. Možná proto, že mi prostředí gangu vůbec není blízké. A pak taky proto, že už je to deset tisíc milionkrát ohrané téma. Bohužel, konec je úplně průhledný a jasný už od momentu, kdy Lucky píše na zeď (na to, že tam jsou všichni sprejeři, mají děsný rukopis). Chvílemi mi přišlo, jako že to je amatérský film, dokonce i hraní Ch. G. Moretz bylo dost zvláštní. Líbilo se mi rozlišení noc/den - barevnost, zářivost/černočerň. A kupodivu docela i ta muzika, ale jako "film" to stálo za houby. EDIT: Nejdřív jsem viděla 11ti minutovou verzi, až pak jsem zjistila, že existuje i kratší. A všem navzdory, ta se mi líbila víc, asi protože má rychlejší spád. ()

Jordan

pouličná moderná gangová variácia na rómea a júliu natočená pre mtv... neviem ale, ako čo to má slúžiť - je to niečo medzi krátkym filmom a videoklipom (či hudobným videom), no nie je to ani jedno ani druhé... tá hudba mi prišla príliš nevýrazná a nikde som sa nedočítal (v titulkoch) o koho sa jedné, preto to ako hudobný film/video nejakej kapely zrejme nefunguje... možno to je "teaser" pre producentov k pripravovanému celovečernému filmu (druhému) v réžii drew? to by mohlo byť a aj by som to bral, nakoľko whip it jej vyšlo. ()

kinghome

Chloe taky vypadá úžasně, tenhle styl jí sedí, ale je jediný důvod, proč se na tenhle videoklip kouknout. Muzika není nejhorší, ale rozhodně neosloví, a zbytek hereckých výkonů taky není zrovna úžasnej. Poslední "fajt" na střeše byl trapnej a muzika do toho vůbec neseděla. 2* za Chloe a 1* za Donalda Glovera. ()

Aljak

Odhliadnuc od toho, že celý námet je akoby reminiscencia slávneho muzikálu West Side Story, bolo to celkom vydarené. Medzi dvomi gangami vzniká otvorený boj, avšak medzi dvomi jeho členmi vznikla medzičasom Láska, ktorá sa však zdá kvôli spoločenským rozporom stratená. No napokon nie je každé I CAN'T (nemôžem) také jednoznačné ako sa na prvý pohľad zdá. No a ten nápad s grafitmi bol veľmi slušný, škoda že nie aj viac využitý vo viacerých situáciach. Hudba ku klipu ma až tak neoslovila, ale aspoň že sedela k tým dejstvám príbehu. Drew môže byť na seba hrdá! ()

• Režisérka Drew Barrymore se objevila v malé roli jedné z dívek ve scéně, kdy se chystá utkat dvojice gangů. (Aknah)
  • Poté, co Day Trotters (Shailene Woodley) zmlátí členku Night Creepers, přisprejuje vůdkyně Night Creepers k nápisu "Death to" slova "Day Trotters". V jedné z dalších scén je však opět vidět pouze nápis "Death to". (Gerron)