Nikdo není bez chyby. Ani hrdinové francouzského seriálu Super mini. I oni mají své nedostatky, ze kterých však díky kouzlu dokáží udělat svou přednost a stát se superhrdiny. (TwoFace)

juvelinokivi odpad!

Chápu díly věnované vadám, které nelze napravit (např. nošení brýlí). Proč ale dělat přednost ze smradlavých nohou nebo šťourání v nose, to mi tedy není jasné. Každého rodiče určitě "potěší", když mu dítě po sledování tohoto seriálu běhá radostně po obýváku s prstem v nose a vykřikuje: "Jsem Superšťoura!" ()

honajz

Docela příjemný animák pro děti, docela vtipnou formou naznačuje, jaké nešvary může člověk (dítě) mít (upovídaná myška, kluk, co se rýpe v nose apod.) a jak to může kamarádům přijít nepříjemné. ()

Martin_W

Ikdyž na sledování tohohle nemám věk tak si nedokážu představit, že bych se na to jako malý dobrovolně díval. Není to nejhorší, ale animace a celý příběh se prostě nevydařili. ()

Stejšn

Příjde mi to dementní a po díle, kdy nějakej "hrdina" všude smrkal, všichni se váleli v nudlích, žrali nudle z nosu apod. se mi udělalo fakt blbě. ()

Potjoc

Od autora Titeufa, už jenom ta postava učitelky. I když nemusím ty věci se soplema a prděním, tak byla zábava hlavně ty různé superschopnosti, pro mě hlavně to zastavení času. Ty části, kde se zvětšuje až do vesmíru, je dělaná tak, aby jsme se smáli z toho, jak se dokolečka opakuje (running gag). Takže zábavný pořad ()

Manarit

Tenhle seriálek se povedl, má určitý směr a pointu, přičemž vtipně poukazuje na problémy s odlišností. Celý seriál se týká jedné třídy a každý díl je věnován jednomu z jejích členů. Díly mají prakticky stejný obsah. Hrdina dílu má nějakou vlastnost, pro kterou je terčem posměchu. Když je situace neúnosná, stane se z něj supermini hrdina a všem dokáže, že za něco stojí :D Přestože tento scénář má každý díl, díky odlišným postavám to není nuda a pokaždé jde o něco nového. Nicméně, některé díly byly opravdu nechutné, hlavně s hrdiny, jejichž problémem byla věčně tekoucí nudle atp. Zrovna takový díl jsem viděla prvně a opravdu jsem měla chuť to vypnout :D ()