Nikdo není bez chyby. Ani hrdinové francouzského seriálu Super mini. I oni mají své nedostatky, ze kterých však díky kouzlu dokáží udělat svou přednost a stát se superhrdiny. (TwoFace)

Potjoc

Od autora Titeufa, už jenom ta postava učitelky. I když nemusím ty věci se soplema a prděním, tak byla zábava hlavně ty různé superschopnosti, pro mě hlavně to zastavení času. Ty části, kde se zvětšuje až do vesmíru, je dělaná tak, aby jsme se smáli z toho, jak se dokolečka opakuje (running gag). Takže zábavný pořad ()

honajz

Docela příjemný animák pro děti, docela vtipnou formou naznačuje, jaké nešvary může člověk (dítě) mít (upovídaná myška, kluk, co se rýpe v nose apod.) a jak to může kamarádům přijít nepříjemné. ()

Martin_W

Ikdyž na sledování tohohle nemám věk tak si nedokážu představit, že bych se na to jako malý dobrovolně díval. Není to nejhorší, ale animace a celý příběh se prostě nevydařili. ()

Stejšn

Příjde mi to dementní a po díle, kdy nějakej "hrdina" všude smrkal, všichni se váleli v nudlích, žrali nudle z nosu apod. se mi udělalo fakt blbě. ()

juvelinokivi odpad!

Chápu díly věnované vadám, které nelze napravit (např. nošení brýlí). Proč ale dělat přednost ze smradlavých nohou nebo šťourání v nose, to mi tedy není jasné. Každého rodiče určitě "potěší", když mu dítě po sledování tohoto seriálu běhá radostně po obýváku s prstem v nose a vykřikuje: "Jsem Superšťoura!" ()

Manarit

Tenhle seriálek se povedl, má určitý směr a pointu, přičemž vtipně poukazuje na problémy s odlišností. Celý seriál se týká jedné třídy a každý díl je věnován jednomu z jejích členů. Díly mají prakticky stejný obsah. Hrdina dílu má nějakou vlastnost, pro kterou je terčem posměchu. Když je situace neúnosná, stane se z něj supermini hrdina a všem dokáže, že za něco stojí :D Přestože tento scénář má každý díl, díky odlišným postavám to není nuda a pokaždé jde o něco nového. Nicméně, některé díly byly opravdu nechutné, hlavně s hrdiny, jejichž problémem byla věčně tekoucí nudle atp. Zrovna takový díl jsem viděla prvně a opravdu jsem měla chuť to vypnout :D ()