Ve svém nejnovějším snímku Babycall spolupracuje Pål Sletaune s mezinárodně známou, talentovanou a momentálně velmi žádanou herečkou Noomi Rapace, která zazářila v roli Lisbeth Salander v trojdílné televizní adaptaci sbírky novel švédského novináře Stiega Larssona. Tentokrát si zahrála matku 8-letého syna Anderse, kteří společně utečou od násilnického otce a manžela. Ze strachu, že je najde, Anna svému synovi dá do pokoje vysílačku, aby si i v noci byla jistá, že je v pořádku. Z malého přístroje se však začnou ozývat zvláštní neidentifikovatelné zvuky. (oficiálny text distribútora)

EvilPhoEniX

Je to Hanba! Ten film měl tak vysokéj potenciál být skvěléj a dosáhnout levelu jako The Uninvited či The Sixth Sense a PRD!! Ve filmu spíše Převládalo Drama než Thriller, sem tam Náznak Něčeho nedotaženého.. Ovšem dvě věci mi vyrazily Dech a to Odhadovaný Rozpočet 25 Milionů,což netuším za co ! A, že film putuje do KIN ! O ()

evanka

Strhující thriller, který místo hraničí s hororem, který vás dokáže hned vtáhnout do děje. Výkon Noomi skvělý. Ale celý film snižuje až příliš mnoho otázníků, který film divákovi po shlédnutí nabídne a nejednoznačnost děje a až moc velká záhadnost. V konečném výsledku ale převládá pozitivní hodnocení filmu, protože v divákovi zanechá nějaký dojem a jen tak hned na něj nezapomene. ()

kaylin

Snímek "Babycall" má jeden zásadní silný prvek, pro který stojí za to sena něj podívat. Tím prvkem není nikdo jiný než Noomi Rapace, která v hlavní roli opět odvádí skvělou práci a dává tak mírně zaniknout skutečnosti, že snímek vlastně nemá tolik co říct a o horor se snaží spíše jen okrajově. To je velká škoda, protože napětí se vytrácí rychle. ()

Bloody13

Já měl štěstí v tom, že jsem od začátku nepočítal s hororem, ačkoliv by jím to někomu mohlo lehce zavánět. Tohle je hlavně drama (tak trochu narušené matce hrozí od sociálky odebrání osmiletého synka) s mysteriózním nádechem, nic totiž není tak, jak by se na první pohled mohlo zdát. To nejdůležitější si film nechává až na posledních cca 15 minut, což mnohé odradí, ale Sletauneho esem v rukávu budiž herecké obsazení dvou osamělých lidí v podání Noomi Rapace z trilogie Millenium a Kristoffera Jonera (režisérův předchozí Naboer nebo děsivý Villmark). Babycall rozhodně nebude vonět každému: nestaví na napětí, krvi a už vůbec né na lekačkách, ale mě si svým zvláštním způsobem získal. ()

lioncel

Po delší úvaze musím své hodnocení upravit směrem vzhůru .. proč? .. protože je mi velmi sympatický /blízký/ ´Annin světový názor´ - to její závěrečné vyřešení nepřekonatelného smutného trápení má mé plné pochopení ... jediné co mi ve filmu mírně vadilo /esteticky/, byl ten její synáček a jeho kamarád .. ale jinak - Noomi, už po několikáté smekám ... ()

• Noomi Rapace získala v roce 2011 na Rome Film Festival cenu pro nejlepší herečku, v roce 2012 získal film Grand Prize na International Critics Award na filmovém festivalu Gérardmer a 4 ceny Amanda Awards pro nejlepší herečku, produkci, scénář a zvuk. (Cheeker)