Hai pai tian xin

• Taiwan 海派甜心 (viac)
všetky plagáty

Xue Hai je naivní dědic bohaté rodiny, který v životě neudělal nic, co by chtěl. Neustále poslouchal svou starší sestru a ta mu ze strachu o něj zakazovala, co se dalo. Xue Hai toho má dost a proto se rozhodne studovat v Šanghaji. Zde se setkává s Bao Zhu, dívkou, kterou ve škole nikdo nemá rád. Xue Hai ale ví, jaké to je být bez přátel, proto se rozhodne, že Bao Zhu se stane jeho přítelkyní. Nebo i víc? Jenomže pak se stane ta strašná věc a jejich cesty se rozejdou. (Zíza)

Zíza

První dva díly vlak jede v dobře známých a zajetých kolejích na trati "nový klučina s vlasama jako pekelný penis vs. holčika, která si hraje na drsňačku a nikdo ji nemá rád". Naštěstí klučina zase není takový idiot, jako takové postavy bývají, takže se to dá. Pokračujeme, zlepšuje se to, ale těšíme se na tu část, kde se odstraní pekelný penis. Dobrý, dobrý, přežili jsme školu, jejich láskování, Panter taneček a jsem konečně u bolestného rozchodu! Jupí! Tak jo, přichází revenge-nerevenge. Stejně to končí u "Ach, já ji tak miluju, když ona mi tak ublížila, nesmím jí podlehnout, nesmím!" Jedeme dál, starší sestra si také zadělává na románek, no, ten s chutí přeskočím asi jako její nový účes. Dobře, teď bude tohle, teď tamto, konečně se dozvěděla, kdo ten bohatej krasavec doopravdy je, je zklamaná a naštvaná, dobře, hodí výpověď a plánuje odjet pryč s tím svým studentským seniorem. Jenomže chytne nahrávací studio, kde čirou náhodou je jen ona sama a bohatec čirou náhodou stojí před ním, no, co je nejlepší? Volat hasiče? Blázníte? Na co hasiče?! Nejlepší je tam vletět, nadýchat se kouře, nechat se zasypat hořící trámy... A pak po probuzení si pamatovat velký kulový (takový dramatický Hana Yori Dango). No, ale v pohodě, pak se stane to a tamto, Rainie se nechá zmlátit, senior zachrání situaci a bla bla bla. Paměť se vrátí, ale... sakra, proč se musel navrátit do formy pekelného pyje?! Ne, ten konec... co je moc, toho je příliš. Na začátku to vypadá ještě dobře, ač Show Lo dělá obličeje horší jak Bean (což poznamenal jeden můj kamarád), ale pak se to děsně zvrhne a vám nezbude než jen nad tím sprásknout ruce a hystericky se tomu smát, protože to už je zoufalost. Co na začátku vypadá jako docela slibné dorama se zvrhne v neuvěřitelnou opičárnu. Ale je mi jasné, že i takové věci se mohou líbit. Navíc je v tom spoustu songů od hlavních představitelů, tak se můžete zaposlouchat do taiwanského popu... Přeloženo. ()

Isabella.M

Veľmi, veľmi, veľmi nerada takto prehodnocujem, ale nie je vyhnutia. Neviem, čo sa prvýkrát stalo, ale druhýkrát ma to úplne strhlo do víru deja. Aj keď je Lin Da Lung taký päťkorunový blbec, všetky postavy sú výrazné, priam kontrastujú a to dodáva celému deju farbu. Zápletka, čo sa len tak nevidí. Je to proste unikát svojej vlastnej kategórie, nezaraditeľný a jedinečný. Koniec si mohli skutočne odpustiť a za to aj hviezdu strhávam, lebo keď sa vydala za tú otrasnú parochňu a nie za normálneho človeka, to mi bolo až nevoľno. Ako obrovská machuľa na konci krásneho listu. Odhliadnuc od toho - najemotívnejšie prežitá scéna bola pre mňa tá s taxíkom a tiež to, že Ho Yen Feng prejavil aj iné emócie, než len bezhraničné pochopenie. Smiala som sa, plakala, vnútorne prežívala. Skutočne to mnou pohlo. Možno som objavila niečo skrytejšie pod povrchom, ktovie? ()

nejtik

Hai pai tian xin tento seriál se mi moc líbil. Vtipné a romantické scény Lin Da Lung jak postupně přimění povahu drsnačky Bao Zhu kterou nikdo nemá rád pro její násilnickou povahu. Vynikající herecké obsazení Bau Zhu představuje herečka Rainie Yang ta role jí prostě sedí. ()

• O seriálu vyšel i Photobook. (Casspy)
  • Představitelé rolí v seriálu Rainie Yang Show Luo se znali již déle, ale nepadli si do oka. Při natáčení Hai pai tian xin se však vše otočilo a dvojice netvořila pár jen na scéně, ale i v reálném životě. (Casspy)
  • Rainie Yang vyhrála v roce 2009 na taipeiských 45th Golden Bell Awards cenu pro nejlepší herečku v hlavní roli televizní série. (Liverka)