Tři kamarádi - Jeff, Mike a Greg, žijí ve městě, kde vypukla nákaza, která mění lidi na zombies. Pro přežití a zachránu svých přátel musí použít své zkušenosti, které nabyli hraním her. (zahubicku)

Martin_W

Po Dorm Life jsem dal šanci dalšímu internetovému seriálu (Nepočítaje Dr. Horribla) a to právě Bite Me. Narozdíl od DL netáhne tolik amatérštinou a je o něco delší. Hlavní představitele jsou celkem sympaťáci a nejraději mám Grega. Narozdíl od takového Walking Deadu je to mnohem vtipnější a stručnější. Uvidíme co se vyklube z 2. řady.. 82% ()

Don82

Hodnocení po 1. sérii: Úžasný nápad zasadit tři nerdy do světa zombie a jediný způsob jak přežít je použít vše co viděli ve filmech nebo video hrách. Na to, že to je web-seriál se v Bite Me objevuje hodně dobrých nápadů, herci umí hrát s tím pravým nadšením a je zde i správný humor s mnoha odkazy na filmy/klišé/videohry. Rozhodně je vidět, že tvůrci přesně ví, co chtějí točit a talent rozhodně mají. Těším se na druhou sérii... ()

Bob14

Ten seriál se velmi líbi protože je zde parta nerdů kteří hrajou videohry a v tom začne zombie apokalipsa a oni jsou schopný si zní dělat srandu a užívat si to. I když seriál není hvězdné obsazen na zábavnosti mu to neubírá. I když má jeden díl asi okolo 7 minut tak se za těch 7 minut dobře zasmějete. ()

*CARNIFEX*

Seriál vyobrazujúci osudy troch priateľov Jeffa, Mika a Grega, ktorí vďaka skúsenostiam z hrania video-hier zachraňujú svoje životy a pár známych pred hordou krvilačných zombie. Nato aby ste si užili to, po čom fanúšikovi hororu hrdlo ráči, musíte odsledovať viac ako len jednu časť. Snímok prebieha ako celovečerný film a má "trošku" pomalší rozbeh. Zoznámenie sa s hlavnými postavami a pod. Následne sa však uberie správnym smerom. Veľmi pekne prevedené masky a gore vás určite potešia. Podaktorí sa ( možno ) pár krát zasmejú. "Raz, Dva, Tri - Je to retard!" ( Prvá séria - 70% ). ()

M.a.t.t.

Spočiatku sympatická jednohubka, ktorá si na pomery poloamatérskeho webseriálu elegantne strieľa z osvedčených postupov zombie žánru ale v momente keď by sa mala začať niekam skutočne uberať, tempo pribrzdí a humor tak už skoro ničím neprekvapuje. Naštastie je to platí len dočasne, neskoršia gradácia je na pomery webseriálu pomerne smrtiaca aj napriek tomu, že sa vykráda snáď všetko možné a dôjde aj na Resident Evil. Našťastie to pomerne funguje. 70% ()

• Všechny tři hlavní postavy kamarádů jsou vášnivými hráči počítačových her i v reálném životě. (Shley)
  • Vedle seriálu byly natočeny videa s jeho aktéry, v nichž ukazují jakou působnost mají použité zbraně použité v seriálu a také jak správně uhodit. (Shley)