Aby získala černou skříňku, která může usmířit znepřátelené tábory na afghánských hranicích i uvnitř zdí Bílého domu, elitní špionka Carrie Mathisonová se rozhodne podniknout nebezpečnou cestu, která je v očích CIA i FBI chápána jako akt vlastizrady. Přesto se Carrie vydává s důstojníkem GRU Jevgenij Gromovem na černý trh, kde může mít život stejnou cenu jako pouhá zbraň. Podaří se jim nalézt letový zapisovač? A komu nakonec padne do rukou? A za jakou cenu? Saul Berenson je mezitím odvolán. V oválné pracovně se konečně osobně setkává s rozpačitým prezidentem Benjaminem Hayesem, jenž díky našeptávání radikalizovaného poradce Johna Zabela vede Spojené státy americké vstříc jisté atomové válce. (Česká televize)

Ivo

Očekávaná telenovela, ve kterou jsme tajně nedoufali, nakonec bohužel přišla a Jevgenij Juan Brody ukládá svou Esmeraldu ke sladkému spánku za pomoci dojemné injekční stříkačky ... ach jo ... další odstíny šedi a kulky létající všemi směry se na nás už v plné porci dozajista chystají zanedlouho v Islamabádu i dalších destinacích ... (tlačítko fwd bude mít asi malou brigádičku). Aneb Carrie si přidává do sbírky další pravidelný zářez na své nikdy nekončící obětavé tantrické cestě ve jménu vlasti ... Osamělá dceruška v pěstounské péči by ale expres zásilku s bratříčkem Vsevolodem v krabici možná i docela uvítala ? ()

jjjerry

Toho čeho jsem se bál se stalo. Logika příběhu mizí a stává se z toho vztahovka. Pane bože, kde je ta chytrá Carrie, co předvídá a uvažuje trochu logicky. SPOILER: má nejcenější nahrávku na světe, proč nepřepošle, nevytočí Saula a nenahraje, prostě cokoliv. btw a co jištění, obchodník ji mohl picnout hned ENDSPOILER zklamání velike ()

Necrotongue

No jo, no, asi nemůže být každý den posvícení. Tvůrci se do toho vrhli naplno, pak ale jaksi ztratili orientaci a devátá epizoda tak u mě nedopadla zrovna nejlépe. Největším problémem byla naprostá předvídatelnost děje. Tohle mohlo překvapit jen diváka, který předchozí řady neviděl, nebo na jejich průběh zapomněl. ()