Dvojitá agentka Allison Carr vykonala svoju poslednú vlastizradnú úlohu pre Rusov a úspešne zviedla na falošnú stopu americkú aj nemeckú rozviedku. Kým teroristická bunka Islamského štátu úspešne inštaluje biologické zbrane v podzemí berlínskeho nádražia, nemecké úrady omylom evakuujú brandenburské letisko. Carrie má len niekoľko hodín na to, aby vypátrala pravý cieľ útoku. Quinn prežil útok džihádistov, ale je hospitalizovaný v kritickom stave, na pokraji života a smrti. A pritom on jediný má informácie o teroristoch a mieste ich skutočného útoku. Prebudenie Quinna z kómy by ho stálo život. Ako sa Carrie rozhodne? Ohrozí Quinnov život, aby zachánila tísíce iných? (TV JOJ)

Arkanoid

Dej vďaka napätiu z hrozby slušne odsýpa, ale znova: Carrie nikto neverí a vyšetruje na vlastnú päsť a ostatní to majú problém pochopiť a nájdu sa aj takí, čo ju považujú za šialenca. Nevideli sme to už niekde? Navyše scenáristi robia z tajných služieb blbcov, keď ponúkajú také medzery v bezpečnosti (Allison). ()

Necrotongue

Jedenáctá epizoda byla skvělým nástupem pro finále páté sezóny. Tvůrci vytvořili fantasticky napjatou atmosféru a vygradovali napětí takovým způsobem, že jsem se neměl šanci ani chvíli nudit. Výborně jsem se bavil a hodnotím pěti hvězdičkami, přestože měl díl své mouchy, které pěkně shrnul Arkanoid. ()