Agent Peter Quinn tajne vyhľadá svoju bývalú milenku Astrid a s pomocou jej kolegov z nemeckej ambasády sa snaží vystopovať Hakáního. Kontaktuje tiež Ajanovu priateľku Kiran , ktorej dokáže, kto v skutočnosti zavraždil mladého študenta - zastrelil ho jeho vlastný strýko, talibanský veliteľ Hakání. Spoločne s Kiran sa Quinnovi podarí zorganizovať masovú študentskú protestnú demonštráciu proti Hakánímu, počas ktorej chce uskutočniť istý plán. Carrie sa snaží Quinna konajúceho na vlastnú päsť zastaviť, vtom však príde zlá správa z domova. Sestra Maggie jej zatelefonuje, že ich otec Frank náhle zomrel. (TV JOJ)

Necrotongue

Vzhledem k tomu, že je Peter Quinn můj oblíbenec a navíc se definitivně utrhl z řetězu, musela se mi jedenáctá epizoda zákonitě líbit. Všechny zúčastněné strany radostně intrikovaly, taktizovaly a manipulovaly, což byl další důvod k mé spokojenosti. Pobavil mě přístup pákistánské tajné služby k demonstraci: když se někam valí dav, musíte mít připravený protidav. Vím, není to nic nového, praktikuje se to i u nás, ale bavil jsem se. ()

Mitin

Homeland umí tyhle napjatý díly ke konci série jako nikdo jinej. Jeden z nejlepších dílu a jak zmínil Necrotongue, Peter Quinn jakožto oblíbená postava dostal víc screen time. Celkově je ve 4. sérii mnohem míň trapnýho vztahovýho drama a víc takových našlapaných dílu, co připomínají finále. ()