Kolónu vozidiel idúcich s oslobodeným Saulom na veľvyslanectvo ochromí obrovský výbuch. Lockhart vyšle na pomoc všetky jednotky mariňákov, ale veľvyslanectvo samo zostane nechránené a napospas Hakánímu. Ten si prišiel po cenný zoznam spolupracovníkov CIA v oblasti. Veľvyslankyňa Martha Boydová, ktorá má zoznam pri sebe, sa snaží s Hakáním diplomaticky vyjednávať, toho ale zdržiavanie rozčuľuje a rozhodne sa popravovať jedného zamestnanca ambasády za druhým, až kým sa dvere chránenej miestnosti neotvoria. Medzitým Carrie a Saula po výbuchu stále držia v šachu na ulici talibanskí ostreľovači. Patovú situáciu môže zvrátiť Quinn, ktorý ako prvý pochopil, čo sa deje, a nepozorovaný sa teraz pohybuje sám po vyrabovanej ambasáde. (TV JOJ)

Necrotongue

Podobně jako v předchozí epizodě nechybělo vystupňované napětí i hutná atmosféra, ale poslední třetina dílu se zvrhla v bilancování a s tím spojené citové výlevy, což mě málem přesvědčilo, abych snížil hodnocení. Neudělal jsem to jen proto, že se mi první dvě třetiny opravdu líbily. 5*- ()