Dvě sestry čarodějnice – dvojčata Alex a Camryn se dozví, že jejich otec může být na živu v New Yorku. V této kouzelné rodinné komedii hrají opravdové sestry Tia a Tamera Mowryovy. (oficiálny text distribútora)

SOLOM.

Tak druhý díl dopadl naprosto stejně jako ten předešlý. Opět taková rodinná podívaná určená spíše menším divákům. Světlo vyhrálo nad temnotou a tak dvě ebonové princezničky můžou prožívat další velké dobrodružství. Celé to sice zavání dost velkým závanem trapnosti, ale tak děcka se trochu pobaví. Na jedno podívání to je, ale myslím že už se k tomu nevrátím a svým ratolestem v budoucnu naordinuju raději české klasiky. 35% ()

Nach

Neviděl jsem první film, ale díky tomu druhému ani nemám náladu se na něj podívat. Vše, co jsem viděl bylo hluboko v odpadových vodách. Nemám ani chuť dát v tomto komentáři tomuto filmu nějaký delší text. Tohle bylo prostě strašný. Tu jednu hvězdičku ale udělim za pár vtipných hlášek. Ale i tak je to už na hranici odpadu. 25% ()

Scalpelexis

Můžete přidat až 2*, pokud jste 10tileté holky anebo máte takové potomky. I tak je to pouze na jedno shlédnutí, inteligentní podívaná je tomuto na míle vzdálená. ()

Ded@M@tes

Čarodějnická slabota a herecké zvrhlosti, prostě rodinná podívaná. Uječené čarodějky s nepříliš poutavým příběhem. Disney Channel trapárna. ( Hodnocení: 2/10 ) ()