Snímek Sugar, natočený podle skutečné události, vypráví příběh mladé dívky s pokřivenou minulostí, která se pokouší přežít na ulici. Sugar trpí posttraumatickou stresovou poruchou, kterou u ní vyvolala děsivá bouračka, při níž přišla o celou rodinu. S partou přátel z okraje společnosti se potlouká ulicemi Venice Beach a snaží se najít ve světě své místo. Stejně tak jako spousta mladých lidí bez domova se i Sugar pokouší uniknout bolesti ze své minulosti. Aby se jí zbavila, je odhodlaná udělat cokoli. Díky Bishopovi, poradci z útulku pro mládež, si však nakonec dokáže najít cestu ke svému strýci, který ji celou dobu hledal. Sugar se však její nový svět začne hroutit v okamžiku, kdy je nucena stanout tváří v tvář démonům, před nimiž celé dva roky utíkala. Sugar je až příliš obyčejným příběhem ustaraného mládí, které se učí, jak se přestat skrývat a začít hojit rány. (Cinemax)

markotter

Docela realistické a docela drsné, i když opravdový život bude asi ještě tvrdší. Venice Beach v tomhle filmu vypadá o dost jinak, než jakou jí člověk zná z "normálních" hollywodských" bijáků. Ale jestli chce člověk vědět jak opravdu žijou bezdomovci, tak je lepší pustit si českou Lásku v hrobě. ()

Malarkey

Hodně drsný film a těžce ze života. Až ke konci jsem pak pochopil, že film vznikl nejenom, aby nám něco ukázal, ale také aby na něco podstatného na tomto světě poukázal. A já musím říct, že stačilo opravdu pouhých 90 minut, abych si uvědomil svojí hodnotu života na tomto světě. Sugar mě přesvědčila tak, jako hodně dlouho nikdo jiný. Příběhem přímočarým, jak ta nejdelší silnice v Austrálii, ale na druhou stranu tak upřímným, že ta pro mě dosud neznámá holka v mém srdci okamžitě našla místo. ()

Rathalos

Drama podla skutocnej udalosti,no neviem preco,ale takmer vobec na mna nezaposobila,nesposobila vo mne smutok ani lutost a to u mna v mojom vnutri taketo filmy robia svoje a vyvolaju rozne pocity,takze dve hviezdicky dam,no viac nemozem...:-) ()