Příběh se soustředí na život Gó, třetí dcery daimjóa Azaie Nagamasy, který si vzal za ženu sestru Ody Nobunagy, Iči. Gó se stala ženou druhého vládce Tokugawů, Hidetady, zatímco její jedna starší sestra byla provdána za Tojotomi Hideošiho a druhá za daimjóa Kjogoku Takacugu. Tohle je příběh princezny Gó, narozené za stavu obléhání vlastním strýcem, za život vděčící nejstarší sestře a obdarované silnou vůlí svého rodu. (Zíza)

Zíza

Mně tam prostě nesedí Ueno Juri. Pamatuju si ji z Nodame, pamatuji ji si ze Swing Girls a prostě ji jako silnou hrdinku nevidí, nejde to. Dokonce i ten její hlásek mi přijde nepatřičný pro někoho s takovou osobností a životem. Je to dobré historické drama, všechno je moc fajn. Baví vás historie, zajímá vás, jak bylo sjednoceno Japonsko? Určitě jděte do toho, ačkoliv může děsit trochu větší počet epizod. Rozhodně je to kvalitní. A je tu spousta herců, co mohou a také nabídnou slušné představení. Jen kdyby Juri prostě... mám ji ráda, ale tady se mi nelíbí. Silné 3*. ()