Dospívající Donny Berger potká dívku svých snů. Problém je jen v tom, že se jedná o sexy učitelku Mary McGarricleovou. Všichni jsme se ve škole do nějaké učitelky zamilovali, ale Donnyho láska zajde poněkud dále, protože slečna McGarricleová s velkou ochotou poskytne svému žákovi pár soukromých hodin, aby mu vysvětlila, jak je to s těmi květinami a motýly doopravdy. Samozřejmě vše skončí velice špatně a slečna McGarricleová skončí ve vězení. Donny je nucen vychovávat plod jejich společné lásky, syna Todda, sám. Donny se snažil o to, aby byl dobrým otcem, ale na rodičovství nebyl ani trochu připraven. Nyní, o třicet let později, je Todd dospělý a je z něj úspěšný podnikatel na Wall Street. Donnyho opustil hned, jakmile k tomu měl příležitost, a se svým otcem se už roky neviděl. Donny se ale ocitá v problémech – dluží na daních desítky tisíc dolarů – a napadne ho, že jedinou možností, jak se vyhnout vězení a sehnat potřebné peníze, je navázat znovu kontakt se svým synem. K Toddovi dorazí přesně ve chvíli, kdy vrcholí přípravy na jeho svatbu s Jamie. Svatební víkend se proměňuje v divokou smršť bizarních událostí. Donny má šanci konečně se svým synem najít společnou řeč, ale dokáže udělat to, o čem ví, že by udělat měl, pokud chce být dobrým otcem? (oficiálny text distribútora)

predators

Jo, je to opět dementní humor těchto dvou pánů, jednoho nemusím víc, než druhého (přeberte si to, jak chcete) a celkem dobře se doplňovali. No, nehledejte v tom logiku, spíše se bavte jednoduchým humorem a využijte toho, že je tu zase jedna z lepších komedií, kterých je poskrovnu! 60% ()

robbiee

[imdb: 5.5/10] | me: Sandlerovka to určite je, ... ale jedna z tých slabších. Sem tam sa objaví "joke", ktorý trafí na správnu strunu, ale celkovo tu chýba novota. Je to celé dosť obohrané a chcelo by to niečo čerstvé. A pritom mám "sandlerovky" rád, ... toto však ani zďaleka nebola taká zábava na akú som od neho zvyknutý. Proste čakal som viac ... [2.5 *] No, Donny. I don't have any AXE body spray. Because I'm not a fucking douchebag. ()

EvilPhoEniX

Čekal jsem to více uchylnější a sprostější, ale nevadí.. Jelikož málokterá Komedie v poslední době u mně zaboduje, už málokdy se něčemu vůbec zasměji, tak jsem rád, že párkrát jsem se slušně pobavil. Sandler byl ve skvělé Formě a celé to na mně působilo pozitivně, výtka snad jen ke stopáži, která mohla být o něco kratší! V Žánru Komedie slušnéj nadprůměr:) ()

ScarPoul

Pre mňa výborná záležitosť. Nadupaný soundtrack - kultové auto Rush, ušušlaný Sandler, sympatický Samberg, neuveriteľne krásna Eva Amurri Martino a Leighton Meester a konečne trochu netradičný príbeh stupídnej komédie s tvárou jedného z najnenávidenejších hercov súčasnosti. Je to hlúpe a prvoplánové, ale má to našlapané tempo, svojou stupiditou je to prvýkrát sympatické, takže sa nejedná o také strašné utrpenie ako Jack a Jill a koniec je epický. A úprimne mať Vanillu Icea za najlepšieho kamaráta je predsa len nadčasové. Osobne mám Sandlerové filmy rád a len málokedy sa nájde film, ktorý by mi vyslovene vadil. That´s My boy má veľmi peknú dramatizáciu, dobre mierené vtipy a kňaza v podaní Jamesa Caana, ktorý mláti ľudí ako zmyslov zbavený. Pre mňa ďalší zárez do sekcie guilty pleasure. Výborne som sa bavil a to že tam zaznel Van Halen je len čerešničkou na torte. ()

dobytek

Teď jsem měl opravdu kliku na 2 hodně dobrý komedie hned za sebou. Člověk asi musí bejt tak trochu magor, aby si tuhle zhovadilost užil. A to já jsem. Ale maximální hodnocení nedám. Přišlo mi, že se to ve druhý polovině chvílema dost táhne a některý vtipy se opakujou pořád dokola. Něco z toho vyhodit, zkrátit tak na 90 minut a mohlo to bejt za 5 hvězd. Ale i tak jsem se pobavil víc než dost. 85% ()

• V čase 1:16:57 je nad Donnym (Adam Sandler) vidět část mikrofonu. (ČSFD)
  • Malou roli oddaného fanouška Patriotů ve filmu ztvárnil Rex Ryan, hlavní trenér rivalského týmu New York Jets. (Avalon820)
  • Ve filmu se objevily i děti Adama Sandlera. Zahráli si děti, které prodávaly limonádu na pláži. (janka243)